Co je zvěrokruh Saturn?

Co je zvěrokruh Saturn?
Co je zvěrokruh Saturn?

Co znamená saturn zvěrokruh?

Co znamená vaše znamení vašeho Saturn? V astrologii se Saturn odráží moudrost, disciplína a karma. Prostřednictvím osobních zkušeností toto znamení svítí světlo na oblasti vašeho života, které by mohlo potřebovat hodně vyrůstat.

Kde je Saturn právě teď Zodiac?

Capricornus
Saturn je v současné době v souhvězdí Capricornus. Současný pravý vzestup je 21H 37m 55s a pokles je -15 ° 30 ’38”.

Co je Saturn v Aries?

"Saturn in Aries je o Být disciplinovaný o vašem těle, vaší činnosti a vašem vedení," říká Dr. Osvobozené. Ti, kteří mají svůj Saturn v Aries, by se mohli setkat s výzvami nad tím, že jsou zasaženi, impulzivní, panovačný a krutí. Když je napětí zvláště vysoko, chcete tuto energii ochladit.

Jak dlouho je Saturn ve Vodnáři?

Spárujte tyto dva dohromady a dostanete trochu astrologické doozy: Saturnův roční retrográd, odkud se děje 4. června až 23. října v humanitárním znamení Vodnáře.

Jak dlouho je Saturn Capricorn?

Saturn zabírá znamení Kozoroha od 19. prosince 2017 do 21. března 2020; a poté dokončí svůj tranzit od 1. července do 17. prosince 2020. Saturn trvá asi 28-29 let přijít plný kruh, a tak tráví v průměru téměř 2-1/2 roky ve znamení.

Jaké roky je Saturn v Aries?

24. května 2025 – 1. září 2025 V astrologii je Saturn známý jako kosmický úkol, učitel, autoritní postava, která chce, abychom si převalili rukávy a udělali věci. Aries je známkou odvážné akce, odvahy a průkopnosti. Co se tedy stane, když se tito dva dynamos spojí?

Je Saturn v Aries slabý?

Proč je Saturn oslabován v Aries? Je to oslabené, protože je to konzervativní planeta opatrnosti, předvídavosti a dlouhodobého plánování, které považuje za těžké účinně fungovat v Aries, který je impulzivní, riskantní a dobrodružný.

Kdo je ovládán Kozoroh?

Saturn
To samozřejmě mluví doslova s ​​Planetárním vládcem Capricorn: Saturn. Obří prstencový plyn v naší vzdálené sluneční soustavě, Saturn je planeta spojená s úkoly, pravidly, povinnostmi a-možná nejdůležitější-čas-čas. Díky Saturnovi je Kozoroh tak neuvěřitelně spojen s konceptem času.

Kdo je Scorpio ovládán?

Pluto
Scorpio vládne Pluto, planeta, která řídí destrukci i transformaci. V dobrý den je energie štíra ambiciózní a lákavá. Ve špatný den je však temná stránka Štíra poháněna neúnavnou touhou po kontrole.

Proč je Saturn padá v Aries?

Proč je Saturn oslabován v Aries? Je to oslabeno Protože je to konzervativní planeta opatrnosti, předvídavosti a dlouhodobého plánování, které považuje za obtížné účinně fungovat v Aries, což je impulzivní, riskantní a dobrodružné.

Jaký rok bude Saturn v Aries?

Data pro Saturn v Aries: 3. března 1967, do 29. dubna 1969. 7. dubna 1996, do 9. června 1998. 25. října 1998, do 28. února 1999. 24. května 2025, do 1. září 2025.

Je Saturn slabý v Aries?

Závěr. Saturn je považován za slabý v Aries, ztěžovat tuto pozici pro člověka a vyvolávat negativní vlastnosti. Na druhou stranu se mohou stát bouřlivými, zveličování jejich sebevědomí a být nesmírně zatěžující a vzdorující, aby kompenzovali své pochybnosti.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)