Co přitahuje Venuše v Pisces?

Co přitahuje Venuše v Pisces?
Co přitahuje Venuše v Pisces?

Jak se má Ryby Venuše?

Když Venuše zabalí svou cestu zvěrokruhem, planeta přichází k jeho povýšení v psychických vodách Pisces. Jednoduše řečeno, planeta lásky si užívá, že je v tomto znamení, sdílí své dary Láska, peníze a krása o to svobodněji.

Co je to jazyk lokátního jazyka Venuše?

Venuše v Pisces je v moři spousta ryb, ale tento chce okouzlit vaše srdce, dokud se poslední vlna nehodí. Kouzlo je jejich milostný jazyk a oni v něm plynně! Mysli Jack Dawson z Titantic – nezištný beznadějný romantik, který se rychle zamiloval (a více než ochoten za to zemřít).

Jak bych se měl oblékat, abych přilákal Pisces Venuši?

Venuše v Pisces vás přitahuje ideálním stylem, který bude odrážet vaši hluboce romantickou povahu. Krajkové detaily, pečlivě vytvořené vzory a měkké éterické barvy Všechno přitahuje vás. Jste někdo, kdo se může svlékat s Romeem & Juliet v deštivém dni nebo se těší z romantických komedií.

Je Venuše v Pisces romantická?

Romance není okouzlující než když je Venuše v Rybech. Ryby neuznávají žádné hranice a milující Venuše se zaměřuje na naše vztahy. Společně dokonale projevují bezpodmínečnou a duchovní lásku, která přesahuje všechna fyzická omezení.

Mají Pisces Venuše problémy s závazkem?

Pro některé lidi Venuše v Pisces se mohou problémy s odhodláním hrát záludným způsobem a přilákat vás k zanedbatelným nebo narcistickým partnerům, dokonce i "Záchranné mise." Tato soucitná vibrace Venuše by se mohla přelévat do spolupráce s lidmi, kteří jsou hluboce znepokojeni nebo se zabývají závislostí.

Jaké znaky Venuše jsou kompatibilní?

Venuše v Taurus

 • Nejlepší zápasy Venuše: Kozoroh, Panna.
 • Nejhorší zápasy Venuše: Leo, Vodnář.
 • Nejlepší zápasy Venuše: Libra, Vodnář.
 • Nejhorší zápasy Venuše: Panna, Ryby.
 • Nejlepší zápasy Venuše: Ryby, Scorpio.
 • Nejhorší zápasy Venuše: Aries, Libra.
 • Nejlepší zápasy Venuše: Aries, Sagittarius.
 • Nejhorší zápasy Venuše: Taurus, Scorpio.

19. ledna 2018

Co se stane, když je Venuše v Pisces?

Venuše je planeta náklonnosti a vztahů. Takže mít svou Venuši v Pisces Dává vám zvýšenou schopnost intuitivně vyzvednout na každém přání a potřebě vašeho milence. A i když to může být dobrá věc, často se tak zabalíte do péče o svého partnera, že se o sebe postaráte.

Jak mohu zapůsobit na Pisces Venuši?

Osoba, která má Venuši v Pisces, je často přitahoval partnera, který potřebuje vedení nebo který trpí nějakým druhem utrpení. On nebo ona je sladká a citlivá vůči milovanému a často je využívá bezohledných partnerů.

Jsou Venuše v Pisces krásná?

Krása, šaty a ozdoba těch, kteří se narodili s bohyní Venuše v pěkných rybách… Venuše v Pisces – romantismus, idealizace a rozmazané linie … Lidé s Venušem v Rybech jsou snové idealisté. Vysoce citlivá, fantazie může být jejich realitou a jsou obzvláště umělecké, přizpůsobivé a empatické.

Které značky hvězd jsou dobře spolu?

Nejvíce kompatibilní znamení Zodiac Sun: Požární značky (Aries, Leo a Střelec) stereotypně mají tendenci vycházet nejlépe s dalšími požárními a leteckými značkami: Gemini, Libra a Vodnář. Známky Země (Taurus, Panna a Kozoroh) často vibrace nejlépe s jinými znaky Země a vody: rakovina, Štír a Ryby.

Jak se do vás zamiluješ Ryby?

0: 031: 20how, aby se do vás zamilovala Ryby – YouTubeyoutube

S kým je Venuše Pisces kompatibilní?

Venuše v Pisces + Libra kompatibilita Tato dvě umístění zvěrokruhu milují všechny pasti romantického vztahu: večeře osvětlené svíčky, spontánní rande, okvětní lístky ve vaně … oba to všechno milují. Párování libra-pisces je velmi soucitné, milující a láskyplné.

Které znaky Venuše jsou dobře spolu?

I když vás přitahuje ohnivé, vášnivé lidi, co nejvíce potřebujete, je někdo, kdo je uzemněn a může vás udržet pod kontrolou.

 • Nejlepší zápasy Venuše: Panna, Taurus.
 • Nejhorší zápasy Venuše: rakovina, Kozoroh,
 • Nejlepší zápasy Venuše: Taurus, Panna.
 • Nejhorší zápasy Venuše: Leo, Vodnář.
 • Nejlepší zápasy Venuše: Aries, Leo.

Jak mohu woo venuši v Pisces?

Pokud na ni chcete zapůsobit, Ukažte soucit a nebuď hrubý. Okouzňte ji s barevnými příběhy, které potvrzují, že všude kolem je krása, láska a laskavost, pokud vidíme se svým srdcem.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)