Co se stalo 20. ledna?

Co se stalo 20. ledna?
Co se stalo 20. ledna?

Co je zvláštní asi 20. ledna?

1986 – ve Spojených státech, Martin Luther King Jr. Den se poprvé slaví jako federální svátek.

Co se stalo 20. ledna 2022?

GOP blokuje ochranu voličů, protože demokraté nezmění filibuster. Demokraté ve středu nedokázali prosadit své právní předpisy hlasovacích práv prostřednictvím Senátu a postrádali hlasy k překonání republikánského filibusteru. Mírný demokratický sen. Joe Manchin (D-W.

Co se stalo 20. ledna 1920?

Úterý 20. ledna 1920 Rada League of Nations Rada hlasovala pro dodávku ultimátum do Jugoslávie, což dává vládě čtyři dny, aby dodržovala londýnskou smlouvu.

Co se stalo 20. ledna 2001?

První inaugurace George W. Bush jako 43. prezident Spojených států Konalo se v sobotu 20. ledna 2001 na západní frontě Spojených států Capitol ve Washingtonu, D.C. To byla 54. inaugurace a označila zahájení prvního semestru George W.

Je 20. ledna dovolená?

Kromě jedenácti výročních federálních svátků, Den inaugurace je dvanáctý svátek určený Kongresem pro dodržování každé čtyři roky 20. ledna po u.S. prezidentské volby. To je pozorováno pouze vládními zaměstnanci ve Washingtonu D.C. a pohraniční hrabství Marylandu a Virginie.

Jaký den spadne 20. ledna na 2022?

Čtvrtek
Dnes v historii: Dnes je čtvrtek, Jan. 20, The 20. den z roku 2022.

Který den se slaví 21. ledna?

21. ledna – Národní den objímání | Národní den povědomí o veverce v kalendáři Národního dne.

Co se stalo 20. ledna 1961?

20. ledna 1961 na nově zrekonstruované východní frontě Spojených států Capitol, John Fitzgerald Kennedy je slavnostně otevřen jako 35. prezident Spojených států. Byl to chladný a jasný den a hlavní město národa bylo pokryto sněžením z předchozí noci.

Jaké slavné narozeniny jsou v lednu?

Slavné narozeniny v lednu: Oprah, Guy Fieri a další celebrity slaví tento měsíc. Justin Timberlake: Jan. 31, 1981. Minnie Driver: Jan.

Je 20. svátek?

Vláda Karnataka každý rok sleduje asi 22 svátků….Seznam svátků v Karnataka v roce 2021.

Den středa
datum 20. října
Jméno prázdnin Maharshi Valmiki Jayanti
Typ Regionální dovolená
Komentáře Několik států

Je 20. ledna Kozoroh?

Každý rok 19. nebo 20. ledna, Slunce zanechává znamení Kozorohu a vstupuje na území Vodnáře. Pokud jste se náhodou narodili na těchto datech nebo kolem nich, pak se možná považujete za znamení Cusp Capricorn-étariály, nebo máte pocit, že máte Cusp Traits Capricorn-étariály.

Kdo je narozeniny 20. ledna?

20. Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Bill Maher, Buzz Aldrin, David Lynch, Melissa Rivers, Paul Stanley, Questlove, Rainn Wilson, Stacey Dash a více.

Co se stalo 20. ledna 1981?

20. ledna 1981 (úterý) Krize rukojmí Írán skončila po 444 dnech, Pouze 25 minut po funkčním období Jimmyho Cartera jako 39. prezident Spojených států skončil.

Kdo má narozeniny 20. ledna?

Více celebrit s narozeniny dnes zpěvák Eric Stewart (10cc, Wayne Fontana a Mindbenders) je 76. Bubeník George Grantham z Poco je 74. Basista Ian Hill of Judas Priest je 69. Herec James Denton (“Zoufalé manželky”) je 58.

Je 20. ledna Kozoron nebo Vodnář?

Ganesha říká, že lidé narození od 20. ledna do 18. února se říká, že mají Vodnář jako jejich zvěrokruh. Vodnář je jedenáctý znamení zvěrokruhu a má „vzduch“ jako svůj prvek zvěrokruhu. Symbolem Vodnáře je nositel vody nebo lidská vylévající vodu z džbánu.

Je 20. ledna Vodnář?

Všechno nejlepší k narozeninám, Vodnář! 11. astrologické znamení zvěrokruhu, Vodnář je známkou vodního nositele. Pod tropickým zvěrokruhem Slunce přechází tento znak mezi přibližně 20. lednem a 18. únorem. Jste inovátoři zvěrokruhu.

Je 20. ledna kozoroh?

Každý rok 19. nebo 20. ledna, Slunce zanechává znamení Kozorohu a vstupuje na území Vodnáře. Pokud jste se náhodou narodili na těchto datech nebo kolem nich, pak se možná považujete za znamení Cusp Capricorn-étariály, nebo máte pocit, že máte Cusp Traits Capricorn-étariály.

Který zemřel v lednu 1981?

Zemřel: Adele Astaire, 84, americká tanečnice a herečka.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)