Co se stalo s dvojčaty Gemini?

Co se stalo s dvojčaty Gemini?
Co se stalo s dvojčaty Gemini?

Co se stane s dvojčaty Gemini, když otočí 22?

Přes nejlepší úsilí svých rodičů Josie a Lizzie Saltzman zjistili pravdu o první sezóně Gemini Coven v Legaces ‘. Dlouhá povídka, dvojčata zjistila, že když se otočí 22, Budou se muset účastnit sloučení, což je v podstatě bojovou smrt pro čarodějnice.

Co se stane, když se dvojčata v Legacies otočí 22?

Je důležité, aby obě dvojčata navzájem držela ruce, aby si udržely spojení a Krev odebíraná ze dvou čarodějnic se sloučí. Navíc ve své Covenově tradici provádějí sloučení po jejich 22. narozeninách.

Jak přežila dvojčata Jos?

Ukázalo se, že spisovatelé TVD přišli s geniálním způsobem, jak psát v těhotenství, přestože upíři nemohou otěhotnět. Poté, co Kai zabil svou sestru Jo, na alter poté, co právě řekl "dělám" na Alaric, dvojčata, kterou nosila, byla zachráněna prostřednictvím magického kouzla a implantováno do někoho jiného.

Kdo je silnější Josie nebo Hope?

Pokud nemluvíme o duté naději, Josie ničí naději V legitimní bitvě. Jediná doba naděje byla kdekoli poblíž temné Josie u moci, je, když měla dutinu. Nezapomeňme, že Hope provedla dva mocné výkony, aby se z ní udělala mocná čarodějnice, od posledních dvou sezón měla Inaduovy síly.

Jak má Caroline dvojčata?

Poté, co Alaricova bývalá snoubenka zemřela, zatímco byla těhotná s Alaric a její dvojčata Gemini Coven našli způsob, jak převést dvojčata do Caroline a ona je porodila. Caroline začala milovat dvojčata, protože to byla jejich vlastní děti a pomohla Alaric vychovávat je.

Je naděje silnější než Lizzie?

Lizzie dokázala zlomit otce pro otce, dokonce vzala naději a podařilo se jí uniknout s Aurorou, a žádná z těchto věcí by se neměla stát. Naděje je tak tribrid, takže Je silnější než oba.

Kdo je nejsilnější tribrid?

Ale s Naděje Vpředu a střed na dědictví je nejsilnější postavou v seriálu. Jako tribrid je naděje již sama o sobě mocná, ale jako čarodějnice, zatímco ona má ještě více zažít, protože uchopí to, co dokáže. Naděje má schopnost stát se mnohem nebezpečnější čarodějnicí.

Kdo je silnější naděje nebo lizzie?

Lizzie dokázala zlomit otce pro otce, dokonce vzala naději a podařilo se jí uniknout s Aurorou, a žádná z těchto věcí by se neměla stát. Doufám, že je tribrid, takže je silnější než oba.

Kdo je silnější naděje nebo Freya?

to jo Naděje je silnější než Freya, Protože naděje je možná nejmocnější čarodějnice vůbec a prvorozená čarodějnice v každé generaci Mikaelson je silnější, pak poslední prvorozený. Naděje může nasměrovat její stránku vlkodlaka a upíra, takže je silnější, ale Freya má více znalostí a zkušeností.

Naděje zabila Lizzie?

Lizzie strávila první polovinu sezóny 4 přípravou na zabití naději, protože tribrid opustil Alaric smrtelně zraněný. Ale bohužel její cesta zasáhla překážku, když Naděje zabila Lizzie Zatímco Lizzie měla ve svém systému upíří krev, což mělo za následek přechod k tomu, aby se stal heretikem.

Kdo je nejsilnější v odkazech?

Jako dítě a později teenager během originálů, Naděje Určitě ukazuje její schopnost magie. Ale s nadějí frontou a středem na dědictví je to nejmocnější postava v sérii.

Je naděje mikaelson bůh?

Nadpřirozené informace Doufám, že Mikaelson je nesmírně mocná a prorokovaná nadpřirozená bytost, Jako dcera Hayley Marshall-Kenner (Alpha Hybrid) a Klaus Mikaelson (originální hybrid).

Lze doufat zabit jako tribrid?

S nadějí nyní tribrid in Legacies, Existuje jen jedna věc, která ji může zastavit & Je to zpětné volání na největší zbraň v The Vampire Diaries. V další kravatě zpět se svým předchůdcem, Legacies Season 4 přinesl zpět nejvíce legendární a nebezpečnou zbraň Vampire Diaries – The White Oak Stake.

Je Elenino dítě v dědictví?

Stefanie Rose Salvatore je opakující se postava dědictví a bývalý host, který hraje postavu na originále. Stefanie je čarodějnická dcera Damona Salvatore a Elena Gilbert; mladší sestra Jenny, Grayson a Zachary Salvatore; a starší sestra Sarah Salvatore.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)