Co se stane s dvojčaty Gemini ve 22 letech?

Co se stane s dvojčaty Gemini ve 22?
Co se stane s dvojčaty Gemini ve 22?

Co se stane, když se Twin Gemini otočí 22?

Přes nejlepší úsilí svých rodičů Josie a Lizzie Saltzman zjistili pravdu o první sezóně Gemini Coven v Legaces ‘. Dlouhá povídka, dvojčata zjistila, že když se otočí 22, Budou se muset účastnit sloučení, což je v podstatě bojovou smrt pro čarodějnice.

Co se stane s dvojčaty v dědictví, když se dostanou do 22?

Je důležité, aby se obě dvojčata navzájem držely ruce, aby si udržely spojení a krev odebíraná ze dvou čarodějnic se sloučí. Navíc v tradici jejich Covena, Provádějí fúzi Po jejich 22. narozeninách.

Co se stalo s dvojčaty Gemini?

Zeus se dosuzoval Polluxovou láskou k jeho bratrovi, souhlasil s tím, že je bude udržovat pohromadě na věčnost. Tráví polovinu svého času v podsvětí, druhou polovinu v nebesích, kde jsou zastoupeny hvězdami Gemini. Pollux je jasnější dvojčata.

Který gemini dvojče přežívá?

Jeho jediným přežívajícím členem je Josetteova dcera, Josie Saltzman. Valerie Tulle a Lizzie Saltzman jsou jedinými zbývajícími bývalými členy tohoto coven kvůli jejich úmrtí a následnému přechodu na hybridy čarodějnic, jejichž vazba na Blíženci se rozbily, když se přeměnili na upíry.

Kdo je silnější Josie nebo Lizzie?

Na rozdíl od jiných sifonů vyrostly tito dva s jejich jedinečnou silou, která nebyla označena jako zlo. Také se to naučili ovládat. Zatímco Dark Josie se ukázala jako silnější než Lizzie, Zdá se, že Josie je silnější dvojče, opravdu tito dva jsou nejsilnější, když spolupracují.

Co znamená dvojče pro Blíženci?

Konkrétně je Gemini reprezentován Twins Castor a Pollux, známý jako Dioscuri. Dvojčata představují Dual-Natured Osobnost: někdy protichůdné, ale také přizpůsobivé schopnosti prohlížet život z různých úhlů.

Které dvojče zemře na dědictví?

Ačkoli Lizzieova smrt na dědictví byla solidním (pokud je krátkodobý) překvapení, série zmeškala trik tím, že nezabila její sestru Josie Saltzman namísto. I když postavy umírají na dědictví, nikdy nejsou opravdu mrtví.

Může se lizzie a Josie stát kacíři?

Josieho odchod, Finchova propagace, tento nový božský kočka, Kaleb a Cleo, které dělají věci oficiální, Lizzie se stává šíleným heretikem. Umístěte tuto šíleně měnící se epizodu, poté napište komentář svými myšlenkami na absolutně všechno.

Které dvojče zemře v dědictví?

Ačkoli Lizzieova smrt na dědictví byla solidním (pokud je krátkodobý) překvapení, série zmeškala trik tím, že nezabila její sestru Josie Saltzman namísto. I když postavy umírají na dědictví, nikdy nejsou opravdu mrtví.

Co se stane, když se čarodějnice Gemini neslouží?

Místo toho potřebují jen sifony dost magie, aby mohli provést rituál. Takže dvojčata Saltzman musí, dokud jim není 22, aby se sloučily, a musí se to stát před nebo doprava, Dvojčata se stanou součástí Gemini Coven a nebudou mít vůdce Coven. A zemřou.

Které dvojče je silnější dědictví?

Josie je silný a stabilní. Přátelé poznají její sílu, zejména její kdysi dívka, Penelope. Josie se počítá mezi jejími přáteli. Je to tiché, ale silné dvojčata, která se častěji v pozadí, ale ta, která podporuje všechny (zejména její sestra).

Proč nebyla Caroline v dědictví?

Candice King: Oh, bylo to velmi snadné rozhodnutí, protože jsme se to snažili udělat tak dlouho. Poté, co jsem hrál ve Vampire a následně v originálech, jsem potřeboval nějaký čas doma se svou rodinou a obě tyto pořady natočené v Atlantě, stejně jako dědictví.

Jak skončí dědictví?

Ve finále Legacies Series Finale, Hope (Danielle Rose Russell) dokázala najít uzavření ve zprávě od jejího otce Klause (Joseph Morgan) a pustit se do nové kapitoly na Salvatore School s Caroline (Candice King) sloužící jako prozatímní ředitel.

Je Lizzie silnější než naděje?

Lizzie dokázala zlomit naděje na otce je tribrid, takže Je silnější než oba.

Kdo promění Lizzie v upíra?

Její otec, Alaric (Matthew Davis), je v kómatu a v současné době uvězněn v limbu Purgatory; Její sestra Josie (Kaylee Bryant), Opustila Salvatore School (a show) a Lizzie se během své snahy zabít naději (Danielle Rose Russell) se změnila v upíra v upíři (Danielle Rose Russell).

Kdo je silnější Lizzie nebo Josie?

Zpočátku jsou jejich schopnosti stejně sladěny, ale pak Josie vyhraje, házení Lizzie přes místnost. Pokud je to příklad toho, co může přijít, může být Josie ten, kdo vyjde dopředu.

Kdo zemře ve fúzi odkazy?

Problém sloučení konečně vyřešil mezipodmíneční hiatus Lizzie byla zabita nadějí (Danielle Rose Russell) Ale vzkříšení jako upír.

Kdo je silnější než naděje?

3. Bonnie protože může vyvolat její krevní linii, aby přidala k jejímu již velké síle smíchané s její psychickou ness. Je mnohem silnější než naděje, protože naděje neudělala nic, co by její sílu rovni nebo nad 100 čarodějnických sil, jako je Bonnie.

Kdo je silnější temná Josie nebo naděje?

Pokud nemluvíme o duté naději, Josie ničí naději V legitimní bitvě. Jediná doba naděje byla kdekoli poblíž temné Josie u moci, je, když měla dutinu. Nezapomeňme, že Hope provedla dva mocné výkony, aby se z ní udělala mocná čarodějnice, od posledních dvou sezón měla Inaduovy síly.

Kdo zemře ve sérii finále dědictví?

Jeden z více emocionálních okamžiků ve finále přichází, když Naděje se dívá na zprávu od jejího otce. "Mysleli jsme si, že nikdy nebudeme schopni doručit ten Klausový okamžik s nadějí, protože je mrtvý," Říká Plec.

Proč se dědictví zrušilo?

TV a CBS Studios, po čtyřech ročních obdobích. Dědictví bylo na bublině, ale díky svým vazbám na jednu ze série podpisů CW měl mírnou výhodu Síť provádí několik tvrdých hovorů, když se připravuje na prodej.

Kdo zabíjí naději v odkazy?

Po zabití Freya Mikaelson A dokončení přechodu získala všechny schopnosti upíra, ale je popisována jako nový typ upíra, protože naděje je na rozdíl od každého jiného upíra, který kdy existoval (včetně její rodiny, od originálů), protože se nebyla proměněna v upír/hybrid , narodila se jeden.

Je Lizzie silnější než naděje?

Lizzie dokázala zlomit naděje na otce je tribrid, takže Je silnější než oba.

Kdo je silnější dvojče Josie nebo Lizzie?

Zpočátku jsou jejich schopnosti stejně sladěny, ale pak Josie vyhraje, házení Lizzie přes místnost. Pokud je to příklad toho, co může přijít, může být Josie ten, kdo vyjde dopředu.

Willzzie se stane heretikem?

Naštěstí Lizzie uznala, že by mohla využít potenciální smrt ve svůj prospěch a umírat s upírskou krví ve svém systému. První trailer pro Legacies Season 4 Episode 10 je zde a ukazuje se Lizzie odhaluje, že bude heretikem.

Kdo je nejsilnějším člověkem v odkazech?

Legaces: Hlavní postavy, seřazené podle síly

  • 8 Rafael.
  • 7 Landon.
  • 6 mg.
  • 5 Kaleb.
  • 4 Necromancer.
  • 3 Alyssa.
  • 2 The Gemini Twins: Lizzie a Josie.
  • 1 Naděje.

Bude Caroline ve finále Legaces?

Candice Kingová reprizovala svou roli jako Caroline Forbesová ve finále série „Legaces“.

Se Klaus někdy objeví v dědictví?

Poté, co zveřejnil řadu nejednoznačných zpráv na sociálních médiích, Joseph Morgan, který hrál okouzlující, ale smrtící postavu Klause Mikaelsona v The Vampire Diaries a jeho spinoff, Originals, to potvrdil Objeví se ve finále série dědictví.

Objevuje se Caroline v Legacies Season 4?

nicméně, Legaces Season 4 Episode 20 Přinesli franšízové ​​veterány, Candice King a Joseph Morgan, zpět jako Caroline a Klaus.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)