Co to znamená ��?

Co to znamená 🕎?
Co to znamená 🕎?

Co je napsáno na tomto emoji 📝?

Memo emoji
Memo emoji 📝 představuje Memo, zkratka pro memorandum, “krátká poznámka označující něco, na co si pamatujete” nebo “Neformální obchodní zpráva” (Pamatujte si je?). Emoji byl schválen pod Unicode 6.0 v roce 2010. Na většině hlavních platforem zobrazuje emoji kus papíru s psaním a žlutou tužkou.

Co je to škola emoji?

Škola emoji zobrazuje budovu s okny a obvykle dvě nebo více podlaží. Ve středu je věž s hodinami a budovy společnosti Microsoft a Google jsou v jasných primárních barvách. Používá se hlavně k odkazování na školy nebo vzdělání … s jinými emodži s tématem školy, jako je modrá kniha nebo Red Apple.

Je tam pero emoji?

Pen bylo schváleno jako součást Unicode 7.0 v roce 2014 pod názvem “Levé levé kuličkové pero” a Přidáno do emoji 1.0 v roce 2015.

Existuje a+ emoji?

Fortnite A+ Emoji byl propuštěn 22. února 2018 během kapitoly 1, sezóna 3. Chcete -li získat A+, budete muset hrát hru, když byla k dispozici bitva. Emodži by mohly být odemčeny na úrovni 54 během sezóny 1 kapitoly 1.

Co je to matematická emoji?

Emoji matematika je přesně to, jak to zní –Matematické rovnice, které mají být vyřešeny pomocí známých ikon namísto tradičních proměnných. Je to algebra s tvářemi nebo pizzy nebo jednorožci.

Co je to bolest emoji?

😧 Úzkostná tvář Emoji znamená žlutou tvář s malými, otevřenými očima, otevřené zamračení a zvednuté obočí.

Co dělá 🦕 Průměrně v textových zprávách?

🦕 Sauropod emoji zobrazený s malou hlavou, krátkými tlustými nohama, dlouhým krkem a ocasem, emoji vyzařuje laskavou laskavost, která se hodí pro toto býložravé stvoření. Emoji lze použít k vyjádření nadšení pro dinosaury, samozřejmě, stejně jako kritiku něčeho nebo někoho, kdo je považován za staromódní nebo zastaralý.

Co dělá 🅰 Emoji znamená?

Krevní typ A
Symbol představující krevní typ A. Zobrazeno jako písmeno A na červeném pozadí. Tlačítko (krevní typ) bylo schváleno jako součást Unicode 6.0 v roce 2010 pod názvem “Negativní čtvercový latinský kapitál písmeno a” a přidán k emoji 1.0 v roce 2015.

Co znamená 100 emoji?

Udržujte to skutečné
Co dělá 💯 Sto emoji znamená? 100 emodži se používá v digitální komunikaci vyjádřit nebo zdůraznit úspěch, podporu, schválení a motivaci. Obecně to také znamená “Absolutně” nebo “Nechte to 100” (Udržujte to skutečné).

Co dělá 😫 znamenat?

Co dělá 😩 Unavený obličej emoji znamená? Unavená tvář emoji, 😩, křičí: “Nedokážu to zvládnout!” To Označuje obsah, který se zabývá velmi širokou škálou ohromených pocitů, od skutečného vyčerpání po ironickou sebevědomí až po nadšení. Související slova: 😂 tvář se slzami radosti emoji. 😂 Hlasitě plačící tvář emoji.

Co znamená ✊ emoji?

Co znamená ✊ zvednutá pěst emoji? Zvýšená pěst emoji ✊ zobrazuje zvednuté pravé ruky zaťaté do pěsti, zobrazenou ven, jako by byla vyvýšena do vzduchu. Emodži se běžně používá Vyjádřete solidaritu s historicky utlačovanými skupinami nebo lidmi a sociálními příčinami.

Co dělá 😩 znamená v textových zprávách od dívky?

Co dělá 😩 Unavený obličej emoji znamená? Unavená tvář emoji, 😩, křičí: “Nedokážu to zvládnout!” To Označuje obsah, který se zabývá velmi širokou škálou ohromených pocitů, od skutečného vyčerpání po ironickou sebevědomí až po nadšení.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)