Co to znamená emoji ☮?

Co to znamená emoji?
Co to znamená emoji?

Co to znamená emoji 🧿?

🧿 – představuje odvrátit “ďábelské oko” 🧠 – Orální sex.

Co to emoji 🕉 znamenat?

To emoji představuje posvátný zvuk a ikonu OM, symbol jednoty v hinduismu a jiných světových náboženstvích. Jak je přivlastněno na Západě, symbol OM Emoji označuje obsah zabývající se jógou, spiritualitou a pocity vnitřního míru. Související slova: Aumkara emoji.

Co to dělá 💮 znamenat?

💮 Bílý květ emodži symbol bílého květu, často třešňový květ. Apple kresba obsahuje japonský text zevnitř, který se překládá na znamení “Výborně” nebo “Udělal jsi velmi dobře”.

Co dělá 🍒 průměrný slang?

🍒 – Prsa/varlata/panenství.

Co dělá 💮 znamenat?

💮 Bílá květina Emoji symbol bílého květu, často třešňový květ. Apple kresba obsahuje japonský text zevnitř, který se překládá na znamení “Výborně” nebo “Udělal jsi velmi dobře”.

Co dělá 🌷 Průměrně v textových zprávách?

Tulipán emoji 🌷 byl schválen jako součást Unicode 6.0 v roce 2010 a přidáno do emoji 1.0 v roce 2015. Používá se v sociálních médiích, kdekoli jsou převládající krása, romantika, květiny a zahradnické témata, tulipán emoji 🌷 Také se také objeví v textových zprávách, které mají příležitost reprezentovat ženské genitálie kvůli jeho měkkým, růžovým okvětním lístkům.

Co to znamená emoji 🍁?

Emoji javorový list 🍁 Zobrazuje výrazný list javorového stromu. Běžně se používá k reprezentaci javorových stromů, listů a podzimní sezóny. Protože Maple Leaf je národní symbol Kanady a je zobrazen na vlajce země (zastoupený ve formě emoji jako vlajka Kanady.

Co dělá 🛐 znamená od chlapa?

Budova používaná pro uctívání lidmi z jakékoli víry nebo náboženství. Příklady zahrnují kostel, mešitu nebo synagoga. Na tomto symbolu je na kolenou zobrazen člověk.

Co to znamená emoji ☪?

Publikováno 25. srpna 2021. Hvězda a půlměsíc emoji ☪ zobrazuje symbol hvězdného a půlměsíce, který je často se používá jako symbol náboženství islámu. Obvykle se používá k reprezentaci islámu, muslimů a islámských zemí.

Co dělá 🍁 průměr v drogách?

kokain
Sníh byl slang pro kokain (a další tvrdé drogy) od nejméně roku 1910. Stále vidí určité použití jako takové, včetně občas, ve formě ❄ sněhové vločky a dalších podobných emodži. Stejně jako u 🍁 Maple Leaf však ❄ použití sněhové vločky jako slang pro "kokain" se jeví hlavně pro barvu, ne kód.

Co dělá 💟 Emoji znamená?

Co dělá 💟 Srdeční dekorace emoji znamená? Dekorace srdce emoji 💟 Zobrazuje klasické, bílé srdce na fialovém nebo růžovém náměstí. Běžně se používá k zprostředkování Láska, náklonnost a další pozitivní emoce. Emoji se často používá vedle jiných emodži založených na srdci.

Co je houpací síť?

: kývavý gauč nebo postel obvykle vyrobený z síťoviny nebo plátna a rozdrcené šňůry z podpůrných na každém konci.

Co dělá 🍁 průměrný slang?

Poznámka: Emoji Maple Leaf 🍁 se někdy používá ve vztahu k konopí (marihuana) Kvůli základní podobnosti ve tvaru listů.

Co znamená 💜 💜 💜?

Co dělá 💜 Fialové srdce emoji znamená? Fialové srdce emoji 💜 Zobrazuje klasickou reprezentaci srdce, zbarvené fialové. Běžně se používá k reprezentaci Láska, podpora, blízké pouta a obdiv k věcem, které mají nějaký vztah k barvě fialové.

Jak starý je Groot?

V Guardians of the Galaxy: 25 let, na konci 1 roky. V Guardians of the Galaxy Vol. 2: 5 let, 18 na scéně středního úvěru. In Avengers: Infinity War: 18 let.

Co je to postel na stromech, které se nazývá?

Houha je postel lana nebo plátna, který visí ze stojanu, dvou stromů nebo jiné podpory.

Jak se nazývá houpačka?

Nejznámější jako "houpací se" nebo jeho slangovým termínem ‘uštěpačný, Tato aktivita je jednoduše definována jako akt zřízení vaší houpací sítě kdekoli (a mám na mysli kdekoli) s přítelem nebo několika lidmi a jednoduše visí, podřimující, relaxovat a houpat se společně ve vašich příslušných houpacích sílách.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comments (

)