Co znamená DJ v plném domě?

Co znamená DJ v plném domě?
Co znamená DJ v plném domě?

Co je DJ jméno krátké pro plný dům?

Donna Jo Margaret "D.J." Tanner-Fuller (vylíčeno Candace Cameron Bure) je nejstarší dítě Danny a Pam. V průběhu běhu show, D.J.

Proč je d.J. Tannerovo příjmení Fuller?

Fuller (pojmenován po svém otci). Její manžel, Tommy Fuller, zemřel před událostmi sezóny 1, takže D.J. vdova.

Kdo se DJ oženil v plném domě?

Hasič Tommy Fuller, SR.
Někdy po finále plného domu, D.J. pokračoval na vysokou školu. Nakonec se stala veterinářem a oženila se hasič Tommy Fuller, SR. Pár měl tři chlapce: Jackson Fuller, Max Fuller a Tommy Fuller, JR.

Co je DJ Tannerova catchphrase?

Zatímco Danny nemusí nutně mít frázi, kterou důsledně používá, je známý pro některé nezapomenutelné citace. Jedna věta, kterou často používá, je však, "Obejmout to" Nezapomenutelný citát Dannyho znovu potvrzuje jeho čisticí koníček, "Čisté je dobré, špína je špatná."

Kdo říká, jak hrubý v plném domě?

Než Michelle mohla mluvit (a produkovat své vlastní fráze) Stephanie a její slavný ‘jak hrubý!" Pokud se na vás někdo pokusí přijít nesprávně, zasáhněte je svou nejlepší zosobnění Stephanie!

Proč nebyla Michelle v Fuller House?

"Fuller House" Výkonný producent Bob Boyett v té době řekl, že Mary-Kate a Ashley se v restartu neobjevili Kvůli jejich nabitému plánu provozují jejich módní značku, Řada. Boyett také řekl, že mu Ashley řekla, že se už necítí pohodlně před kamerou.

Proč změnili Steveovo příjmení v plném domě?

Jeho příjmení se změnilo začátkem sezóny 2, údajně čerpat z řeckého dědictví Johna Stamose. I když je to docela významná změna, není volán "Jesse Cochran" V první sezóně moc, takže fanoušci neměli moc času na zvyknutí na staré jméno.

Jaká je nejzábavnější epizoda Full House?

  • Sezóna 4, epizoda 1 “Řecký týden”
  • Sezóna 5, epizoda 10 “Všechno nejlepší k narozeninám, děti: Část 2”
  • Sezóna 5, epizoda 7 “Dobrovolník”
  • Sezóna 7, epizoda 18 “Líbání bratranců”
  • Sezóna 7, epizoda 17 “Poslední tanec”
  • Sezóna 3, epizoda 7 “A nazývají tomu štěně láska”
  • Sezóna 2, epizoda 22 “Štěstí být dáma: Část 2”

Proč změnili jméno strýce Jesseho?

Postava měla být původně pojmenována Adam Cochran, ale Stamosovi se nelíbilo jméno Adam, Podle Glamour byl tedy přepnut na Jesse, než sitcom pro rodiny s rodinou debutoval na ABC. Změna příjmení trvala o něco déle. V první sezóně Full House hrál Stamos Jesse Cochran.

Je příjmení Jesse Cochran nebo Katsopolis?

"Jesse Katsopolis" měl být "Adam Cochran". Když na palubu přišel John Stamos, nelíbilo se mu jméno Adam, takže postava byla změněna na strýce Jesseho. Mezi první a druhou sezónou bylo příjmení Jesse změněno z Cochran na Katsopolis Jako kývnutí na řecké dědictví Stamosu.

Proč Teddy opustil celý dům?

"Chci ukázat vážnější stránku mě jako herce. Chci jen být schopen předvést svůj rozsah." A předvést svůj rozsah, on bude. Herec se rozhodl dát si přestávku od situačních komedií a nasměrovat jeho vážné vnitřní "Teddy se pohyboval od San Francisca" postranní Chcete -li hrát ve filmu, vítejte Matt.

S kým Max skončí v Fuller House?

6 Max & Rose jeden z D.J.Sons je Maxwell "Max" Fuller, a také má přítelkyni: Rose Harbenberger. Stejně jako Gia a Matt, kteří byli zmíněni výše, se setkali s touto rodinou, Max se setkal s Rose, protože její máma, c.J., Býval se zasnouben do Steve Hale.

Proč Jesse říká, že jeho příjmení je Cochran?

"Jesse Katsopolis" měl být "Adam Cochran". Mezi první a druhou sezónou se Jesseho příjmení změnilo z Cochran na Katsopolis jako Kývnutí na Stamosovo řecké dědictví.

Je strýc Jesses Real Name Hermes?

Jeho rodné jméno je Hermes. Řekla jeho matka (v "Legenda Ranger Joe" [5.6]) že když byl ve školce, byl škádlen natolik, že prosil, aby byl přejmenován. Má však úctu k tomu, že jeho skutečné jméno je jméno řeckého boha rychlosti, stejně jako jeho pradědečka.

Proč neudělal Mary-Kate dělat Fuller House?

Nakonec ne – ačkoli se show údajně pokusila přesvědčit Twins Olsen, aby se vrátila v Fuller House Seasons 2 a 3. Obecný konsenzus byl takový Dvojčata Olsen už dlouho odešla z hraní a neměla zájem o návrat do průmyslu na spin-off show.

Jsou rozlišovatelé skutečnou kapelou?

Je známo, že rozlišovatelé vystupují v klubech (včetně Smash Club), pokrývají písně The Beach Boys, Elvis Presley a další klasické umělce pop/rocků. V Japonsku jsou milovaní a jedna z jejich písní dosáhla #1 na jejich popovém grafu.

Proč se Steveovo příjmení změnilo v plném domě?

Jeho příjmení se změnilo začátkem sezóny 2, údajně čerpat z řeckého dědictví Johna Stamose. I když je to docela významná změna, není volán "Jesse Cochran" V první sezóně moc, takže fanoušci neměli moc času na zvyknutí na staré jméno.

Co se stalo manželce Dannyho Tannera?

Šest měsíců po porodu svého třetího a posledního dítěte Michelle ji zabila opilý řidič. Krátce po její smrti se Pamův mladší bratr, Jesse, přestěhoval do domu, aby pomohl svému švagrovi, Danny, zvedl své tři neteře.

Proč se Jesseovo jméno změnilo v plném domě?

V první sezóně Full House hrál Stamos Jesse Cochran. Ale jak poznamenal Screen Rant, postava byla nevysvětlitelně nazývána Jesse Katsopolis, když se vrátil na sezónu 2. Důvod? Stamos požádal o změnu jména Aby lépe odrážel jeho řecké kořeny v reálném životě.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)