Co znamená rtuť duchovně?

Co znamená Merkur duchovně?
Co znamená Merkur duchovně?

Co znamená rtuť v duchovnosti?

Kvůli schopnosti Merkuru se měnit mezi pevnými a tekutými stavy, to bylo také považováno za AS být schopen překonat život, smrt, nebe a Zemi. Byl používán v aplikacích – lékařských i symbolických – k prodloužení života nebo vedení duchů po smrti.

Co symbolizuje Merkur?

V astrologii je Merkur planetou Komunikace, intelekt, paměť a přeprava. Vaše značka rtuti ovlivňuje všechny tyto rysy, jako je to, zda jste trojitý texter, pokud používáte tabulku Excel k plánování každé víkendové výlety nebo jen ~ jít s tokem ~ a které stránky Wikipedia trávíte hodiny čtením hodin čtením hodin čtením.

Jaká je energie rtuti?

Merkur je o rychlém vtipu, rychlém myšlení, možnostech, názorech, uvažování a schopnosti racionalizovat věci. Merkuriální energie může být dobrý nebo špatný, ale určitě to bude energizující! Tato planeta nás také přiměje, abychom se přesunuli z jedné věci na druhou a získali odpovědi na fyzické i psychologické úrovni.

Co to znamená duchovně, když je rtuť v retrográdu?

Merkur retrográdní je optická iluze, což znamená, že to vypadá, jako by se planeta pohybovala dozadu od našeho pohledu na Zemi. Astrologové věří, že během tohoto vnímaného zpětného pohybu, Technologie a komunikace by se mohly narušit a dát tlumiče na letní náladu někoho.

Na jaké planetě ovládá Merkur?

Merkur je vládnoucí planetou obou Blíženci a Panna. Vládnout rtuť může znamenat, že jste zvědaví, komunikativní a přizpůsobitelní – ale na negativní straně mohou být ti, kteří tuto planetu ovládali.

Co zvěrokruh ovládá rtuť?

Planeta Merkur vládne dvěma známkám: Blíženci a Panna.

Jak nás Mercury retrográda ovlivňuje 2022?

10. května bude Merkur podruhé v roce 2022 retrográdní. Během tohoto úseku, který končí 2. června, můžete slyšet nejrůznější věci, které jsou obviňovány z retrográdního období planety komunikace, od Technologické nehody na nedorozumění s přáteli a blízkými.

Je Merkur Planeta lásky?

Vládnoucí planeta Taurus: Venuše romantická Venuše je planeta lásky, A také vládne nad věcmi, jako je luxus, potěšení a hodnota.

Jaké věci vládnou rtuť?

Merkur je Messenger Planet komunikace, koordinace, kreativní vyjádření a zpracování informací.

Jaká jsou pravidla Mercury?

Vládnictví znamení

Dům Podepsat bydliště Vládnoucí tělo (moderní)
2 Býk Venuše
3 Blíženci Rtuť
4 Rakovina Měsíc
5 Lev slunce

Co zvěrokruh je rtuť?

Posel bohů je vládcem Blíženci a Panna. Merkur je poslem v astrologii, jako je v mytologii. Je to planeta každodenního výrazu a komunikace. Akce Mercury je rozdělit věci a znovu je dát dohromady.

Jaké znaky zvěrokruhu jsou ovlivněny retrográdou Mercury?

Pokud jste jedním z znamení zvěrokruhu, které budou ovlivněny retrográdní jaro 2022 Mercury – nejvíce – Taurus, Gemini, Scorpio a Sagittarius – Pak byste se mohli v blízké budoucnosti připravit na některé technické potíže.

Co byste neměli dělat během rtuti retrográdu?

Vyčerpávající seznam toho, co nedělat během rtuti retrográdu

  • Vydržte podepsání jakýchkoli smluv. Provádění velkého nákupu?
  • Buďte připraveni na provoz a další cestovní nehody.
  • Vyvarujte se situací připravených na nedorozumění.
  • Nespoléhejte se na technologii.
  • Smazat to "U nahoru?" Text od toxického bývalého.
  • Zdržet se zahájení čehokoli nového.

28. září 2021

Proč je rtuť tak zvláštní?

Čím blíže je planeta na slunce, tím rychlejší cestuje. Od té doby Merkur je nejrychlejší planeta a má nejkratší vzdálenost pro cestování po slunci, Má nejkratší rok všech planet v naší sluneční soustavě – 88 dní.

Kdo má rtuť retrográd ovlivňující 2022?

Naštěstí, pokud jste jedním z znamení zvěrokruhu, které budou ovlivněny retrográdní jaro Mercury 2022 – nejméně – Beran, rakovina, Váhy a Kozoroh – Nemusíte plánovat úplné zničení. Tento další rtuť retrográdní začíná 10. května, kdy se Merkur pohybuje Gemini ve 4 stupních.

Co se stane po retrográdu Mercury?

Po retrográdu dochází hned, když retrográdní skončí a odehrává se po dobu dvou týdnů od tohoto data dále. To je třetí průchod, ve kterém musíme zvládnout a řídit stejné situace, ke kterým došlo v předběžných obdobích.

Jak ovlivní Merkur Retrográd 2022?

Merkur retrográdní šílenství vás zastřelí průměrným pohledem na pracoviště. To by mohlo způsobit významná zpoždění, drama nebo zmatek kolem projektů v práci, se spolupracovníky nebo s klienty. Očekávejte spoustu revizí, nesprávné komunikace a puchýřských bolesti hlavy.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)