Jak mohu sledovat Discovery Plus na mé chytré televizi?

Jak mohu sledovat Discovery Plus na mé chytré televizi?
Jak mohu sledovat Discovery Plus na mé chytré televizi?

Funguje Discovery Plus na chytrých televizorů?

Discovery+ je k dispozici na většině chytrých telefonů, tabletů, stolních prohlížečů a většiny připojených zařízení, včetně Android TV, Apple TV, Fire TV, Amazon Fire Smart TVS, Samsung Smart TVS, Roku a Comcast Xfinity.

Jak mohu aktivovat Discovery Plus v mé televizi?

Zapněte televizi a vyberte ikonu vyhledávání v pravém horním rohu obrazovky. Nyní jednoduše vyhledejte Discovery Plus a aplikace by se měla zobrazit ve vašich výsledcích vyhledávání. Vyberte Discovery Plus a nyní byste měli být převezeni do seznamu aplikací. Vyberte „Nainstalovat“.

Jak získám objev plus na Smart?

0: 132: 30how to nastavit Discovery Plus na televizi Samsung za 2 minuty! – Youtubeyoutubestart z navrhovaného klipu navrhovaného clipthen chcete jít hledat, je to způsob, jakým rád hledám aplikace. A pak stačí vstoupit. TEMORETHENE, chcete jít hledat, je to způsob, jakým rád hledám aplikace. A pak stačí vstoupit. Prvních pár dopisů. Měli byste být schopni najít objev. Plus aplikace docela rychle tímto způsobem.

Jak najdu objev na mé chytré televizi?

0: 202: 35How ke stažení Discovery Plus na Smart TV Samsung – YouTubeyoutubestart z navrhovaných klipy navrhovaných klipy, které prostě jdete nahoru doleva a vpravo tam je Logo Discovery Plus klikněte na to.Moreresults You prostě jdete nahoru doleva nahoře a vpravo tam je logo Discovery Plus klikněte na to. Dobře, to vás přivádí k tomu, co chcete udělat, je pokračovat a klikněte na instalaci.

Mohu nainstalovat Discovery Plus na svůj Smart TV Samsung?

Discovery+ je k dispozici v roce 2017 a později Smart TV Samsung a další streamovací zařízení také!

Jak nainstaluji Discovery Plus?

0: 431: 55HOW Získat Discovery Plus v jakékoli televizi – YouTubeyouTube

Mohu sledovat Discovery Plus na Amazon Prime?

Plány Discovery+ a Discovery+ (bez reklam) jsou k dispozici aktivním předplatitelům Prime za 4 $.99/měsíc a 6 $.99/měsíc po 7denním bezplatném pokusu. Chcete -li přidat Discovery+ Prime Video Channel, přihlaste se ke svému účtu Amazon. Na své domovské stránce Prime Video vyberte "Kanály" v navigaci v horní části stránky.

Kde najdu Discovery Plus?

Můžete streamovat objev plus na svém Apple TV, Android TV, Roku, Amazon Fire TV, Smart TV Samsung, Xbox, Chromecast, iPad, iPhone, telefon Android nebo webový prohlížeč. Všechna kompatibilní zařízení najdete zde.

Jak mohu přidat aplikaci Discovery Plus do mé LG Smart TV?

Otevřete webový prohlížeč na samostatném zařízení (smartphone, tablet nebo počítač). Zadejte DiscoveryPlus.com/lge. Měli byste vidět pole, ve kterém můžete zadat šestimístný kód zobrazený na obrazovce televize. Po přijetí kódu se aplikace automaticky obnoví na vaší televizi a budete se přihlášeni a můžete začít sledovat!

Jak nainstaluji aplikaci Discovery Plus na LG Smart TV?

0: 441: 56HOW Získat Discovery Plus na jakémkoli LG TV – YouTubeyoutube

Jak nainstaluji objev na svůj LG Smart TV?

Ujistěte se, že vaše chytrá televize je připojena ke stejné síti Wi-Fi jako váš iPhone/iPad. Začněte přehrávat obsah v aplikaci Discovery+ a vyberte ikonu AirPlay. Vyberte si svou inteligentní televizi LG a začne se zobrazovat na vaší chytré televizi.

Je Discovery Plus na Amazon Prime?

Discovery+ je nyní k dispozici jako video kanál Amazon Prime, což zahrnuje všechny vaše oblíbené pořady, osobnosti a exkluzivní originály uvedené v aplikaci Discovery+.

Proč moje LG Smart TV nemá Discovery Plus?

bohužel, Discovery+ v ​​současné době není k dispozici nativně pomocí LG Smart TV. Discovery+ může v budoucnu spustit nativní aplikaci pro LG Smart TV, ale prozatím můžete streamovat pouze pomocí Apple Airplay (2018+ (WebOS 4.0+) Modely).

Kdo nabízí objev plus zdarma?

Verizon
Vyberte nové a stávající zákazníky Verizon Může si nárokovat šest měsíců objevu bez reklam plus zdarma. Discovery Plus začíná na 5 $/měsíc a zahrnuje pořady od Discovery, HGTV, Food Network a další.

Jak mohu dát Discovery Plus na svůj LG Smart TV?

Otevřete webový prohlížeč na samostatném zařízení (smartphone, tablet nebo počítač). Zadejte DiscoveryPlus.com/lge. Měli byste vidět pole, ve kterém můžete zadat šestimístný kód zobrazený na obrazovce televize. Po přijetí kódu se aplikace automaticky obnoví na vaší televizi a budete se přihlášeni a můžete začít sledovat!


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)