Jak si přečtu svůj graf?

Jak si přečtu svůj graf?
Jak si přečtu svůj graf?

Jak čtete příklad narození?

Jak číst svůj védský kundali

 1. Aries je označen číslem 1.
 2. Taurus je označen číslem 2.
 3. Blíženci jsou označeny číslem 3.
 4. Rakovina je označena číslem 4.
 5. Leo je označen číslem 5.
 6. Panna je označena číslem 6.
 7. Libra je označena číslem 7.
 8. Scorpio je označen číslem 8.

Co vám říká graf narození?

Narození graf je co Určuje vaše umístění ve značkách, planetách, asteroidech atd. Při narození jsme se všichni narodili s magickým grafem, který definuje, kdo astrologicky astrologicky. Narození ukazuje, kdo jsme v našem jádru, počítá astrologické aspekty a citlivé úhly magického okamžiku; Naše narození.

Jak čtete astrologický dům?

Narození grafy jsou čteny proti směru hodinových ručiček s vodorovnou linií Ascendant vymezující první dům. Sledujeme sekce nebo domy a na pravé straně horizontské linie u potomka se začneme vydávat na vrchol grafu.

Jak čtete měsíční graf?

Pokud je narození v noci, je měsíc na vlastní Navamsha nebo v Navamsha svých přátel (Sun nebo Merkur) a obdrží na něm aspekt Venuše v grafu Rashi, pak to dává štěstí a bohatství. Pokud existují prospěšné planety v 6., 7. a 8. domech z Měsíce, pak se vytvoří „Aadhi-yoga“.

Jak čtete měsíční graf?

Pokud je narození v noci, je měsíc na vlastní Navamsha nebo v Navamsha svých přátel (Sun nebo Merkur) a obdrží na něm aspekt Venuše v grafu Rashi, pak to dává štěstí a bohatství. Pokud existují prospěšné planety v 6., 7. a 8. domech z Měsíce, pak se vytvoří „Aadhi-yoga“.

Co je narození Venuše?

Ve vašem grafu narození Venuše vládne námluvy a uctívání, stejně jako osobní vkus a estetiku. Venuše představuje vaše hodnoty, včetně vašeho vztahu s finančními prostředky a materiálem. Tato planeta je hlavně o potěšení, takže Venuše prostě sedí a relaxuje, zatímco to přesně dostane, co chce.

Jaký dům je moje slunce?

Chcete -li přesně vědět dům, ve kterém je nalezeno vaše slunce, budete muset znát čas a místo, na které jste se narodili….Sluneční znamení a dům v době denního času.

Solární dům Přibližný čas
První dům 4:00 – 6:00 (2 hodiny před východem slunce)
Druhý dům 2:00 – 4:00
Třetí dům Půlnoc – 2:00
Čtvrtý dům 22:00 – půlnoc

Co je Mars v narození?

Marsův význam ve vašem rodném grafu umístění Marsu – planeta energie, akce a pohlaví – může vrhnout světlo na vaši sexualitu, vaši energii, touhy, které vás rozsvítí dovnitř a jak se pohybujete k jejich naplnění a jak se vyrovnáváte a vyjadřujete hněv a agresi.

Jak zjistím, který dům jsem v astrologii?

Váš první dům je určen tím, který souhvězdí zvěrokruhu rostlo na východním horizontu v přesném okamžiku, kdy jste se narodili, proto je k jeho určení potřebné čas i umístění vašeho narození. Zbytek vašich domů se odtamtud spočítá postupně.

Co je v mém 7. domě?

Dům vztahů 7. dům, kterému vládne Libra, zaměřuje se na vztahy a způsob, jakým se chováme, když jsme v nich. Tradičně se označuje jako Sněmovna manželství, ale všechny naše vztahy jsou tím vládnou, včetně milenců, obchodních partnerů a dokonce i našich nepřátel.

Co když nevím, kdy jsem se narodil?

Můžete také vyzkoušet Volání do nemocnice, kde jste se narodili. Pokud tyto záznamy neuchovávají sami, mohli by vám to říct, kdo ano. I když si vaši pečovatelé nebo rodiče myslí, že vědí, kdy jste se narodili, nalezení vašeho dlouhodobého rodného listu je vždy nejlepší volbou.

Co znamená můj čas narození?

Přesný čas vašeho narození Určuje svého vzestupného nebo stoupajícího podepsání – Znamení, které v okamžiku vašeho narození stoupalo nad východním horizontem (přes tělo zelené tělo). Vaše značka Ascendant představuje jak způsob, jakým vidíte svět, tak způsob, jakým vás ostatní vidí (prostřednictvím Allure).

Co je Jupiter v grafu narození?

Jupiter je často známý jako planeta štěstí a jeho umístění ve vašem rodném grafu Poukazuje na oblast života, kde vám poskytne dárky a požehnání. Jupiter označuje vaše filozofické a duchovní pohledy na svět, vnímání bohatství a vaše zkušenosti s cestováním a dlouhými cestami.

Jak čtete rodný graf pro začátečníky?

7: 3615: 57astrologie pro začátečníky: Jak číst narození graf – YouTubeyouTube

Jaké jsou domy v mém rodném grafu?

Domy zastoupení, v astrologii

 • 1. dům The Ascendant / Rising znamení – identita, tělo, já a vzhled.
 • 2. dům – majetek, hodnoty a peníze, které vyděláváte.
 • 3. dům – komunikace, sourozenci, třetí dům, cestování na krátkou vzdálenost.
 • 4. dům / IC – domov, rodina, emoční stav.

Jak čtete 7. dům v astrologii?

7. dům (také House of Descendant) je přesný opak 1. domu (také dům Ascendant). Společně se navzájem doplňují. 7. dům představuje to, co hledáte. Dům potomků (7. dům) sedí přímo přes dům Ascendant (1. dům).


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)