Jak starý je Caleb?

Jak starý je Caleb?
Jak starý je Caleb?

Jak starý je teď Caleb McLaughlin?

20 let (13. října 2001) Caleb McLaughlin / Age

Kdo byl Caleb v králi lví?

Caleb McLaughlin je multi-talentovaný, herec, zpěvák a tanečník vyškolený v baletu, klepnutí a jazzu. Caleb debutoval jako Broadway jako Mladá Simba V Lví králi na Broadwayi, 2012–2014.

Kdy se narodil Caleb McLaughlin?

13. října 2001 (věk 20 let) Caleb McLaughlin / Datum narození

Jaká národnost je Caleb McLaughlin?

Americancaleb McLaughlin / národnost

Kolik peněz má Caleb?

Od roku 2022 se odhaduje, že Caleb McLaughlin Net Worth 3 miliony dolarů. Je jedním z nejuznávanějších herců v zábavním podnikání a jednal v mnoha sériích a filmech. McLaughlin je nejvýznamnějším členem obsazení v mega široké sérii Stranger Things.

Kolik peněz vydělává Sadie Sink za epizodu?

Sadie Sink, 20, se připojil k obsazení “Cizí věci” Ve druhé sezóně jako Max Mayfield. Podle čistého jmění celebrit má čistou hodnotu 1 milion USD. Udělala 150 000 $ za epizodu v sezóně 3. Sink je z Brenhamu v Texasu.

Co by Caleb udělal?

3: 398: 46Foster Care Cruelty | Co bys dělal? | Wwyd | ABC News – YouTubeyouTube

Kolik vydělá Millie Bobby Brown za epizodu?

Millie Bobby Brown (jedenáct), Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas) a Noah Schnapp (Will) začali vydělávat 20 000 dolarů za epizodu v roce 2016. Nyní je postava na 250 000 dolarů.

Kolik peněz Zendaya?

Zendaya (známá také jako Zendaya Coleman) nashromáždila odhadované čisté jmění 15 milionů dolarů, na celebritynetworth. Viz: Jak bohatí jsou Ellen, Colbert a více hostitelů talk show?

Kolik dělá Caleb McLaughlin rok?

Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair) Pro sezónu 3, on a zbytek dětských hvězd Stranger Things vyjednal a 250 000 $ na epizodu Plat, který činí 2 miliony dolarů pro sezónu 3 vzhledem k tomu, že McLaughlin je v celé osmi-epizodové sezóně. McLaughlin má také roli Dora a ztracené město zlata.

Změnili černé dítě v Stranger Things?

Matt a Ross Duffer poznamenali, “Jednou z velkých radostí pořadu je to, že jsme se dostali k tomu, aby Caleb a Priah rostou a vyvíjeli – nejen jako herci, ale jako lidé. Caleb je jedním z nejsladších a nejštědřejších lidí, které známe, a bylo to inspirativní vidět to Sláva ho nijak nezměnila.

Je Tom Holland milionář?

souhrn. Čisté jmění Toma Hollanda je 18 milionů dolarů. Jeho nejvýznamnější filmová role je dosud, že jako Spiderman v několika projektech Marvel Cinematic Universe Projects.

Kdo vydělává nejvíce peněz na cizích věcech?

Přístav, Kdo hrál na výstavách jako The Newsroom a Stav věcí a hraje detektiv Hopper ve Stranger Things, má druhý nejvyšší plat v sezóně 1, s 80 000 $ za epizodu, podle The Hollywood Reporter. On a Ryder jsou to, co Thr nazývá “Úroveň”, které jim dávají nejvyšší plat obsazení.

Kdo vydělává více peněz na Stranger Things?

Brown, který hraje jedenáct, má nejvýznamnější navýšení ve třech sezónách Stranger Things. Pro sezónu jedna byla ona a zbytek dětských herců pořadu zahrnuti do “B Tier”, který jim vydělal pouze 20 000 $ za epizodu, podle hollywoodského reportéra.

Kdo je Will Crush in Stranger Things?

Mike Wheeler
Ve čtvrté sezóně se nový aspekt Will objevil více; Zdálo se, že teenager z Hawkins má zamilovanost do svého přítele Mike Wheeler (Finn Wolfhard), a nyní Noah potvrzuje, že Will je opravdu gay a zamilovaný do Mika.

Jaké postižení má dítě z cizích věcí?

Cleidokraniální dysplazie
Matarazzo, 18 let, žije se vzácným genetickým stavem, který ovlivnil vývoj jeho kostí a zubů. Volala Cleidokraniální dysplazie nebo CCD, Stav Matarazzo se vyskytuje v jednom z každých milionů narození a může být zděděn nebo se děje kvůli svévolné genetické mutaci podle organizace CCD Smiles.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)