Jaké byly mentální podmínky Voyagers 4. ledna?

Jaké byly mentální podmínky Voyagerů 4. ledna?
Jaké byly mentální podmínky Voyagerů 4. ledna?

Jaký byl duševní stav Voyagerů 5. ledna?

4. a 5. ledna se voyageři cítili uleveni, protože po nepřetržitém čerpání po dobu 36 hodin byla voda téměř vyčerpána. První jídlo měli za téměř dva dny. Jejich úleva však byla krátkodobá. 5. ledna čelili nebezpečné situaci jako Během noci se moře zhoršilo.

Jaký byl duševní stav voyagerů?

Odpověď: 4. ledna byl duševní stav voyagerů Voluní mezi nadějí a zoufalstvím. Po 36 hodinách nepřetržitého čerpání voda ustoupila, ale stále musela držet krok s vodou stále přichází.

Jaký byl duševní stav vypravěče?

Odpovědět. duševní stav vypravěče je shromáždit pozornost publika

Jaký byl v té době mentální stav dívky?

Odpověď: Mentální stav malé holčičky Kezia, když ji porazil její otec, nebyla tak dobrá, že byla tak dobrá mentálně narušený a myslel si, že nemá dobrý typ otce a velmi se bojí svého otce.

Kde byl Charlie Open ztracen?

Velká centrální stanice
Charley řekl, že je snadné být ztracen na Velká centrální stanice Protože to bylo velmi velké a složité. Měl dvě úrovně. Na jedné úrovni mohl najít meziměstské vlaky (vlaky na dálku mezi městy); A na druhé úrovni jeden mohl nastoupit na vlaky v městech (vlaky platující se ve městě).

Jaké drogy Charlie užívaly?

Přehled postav trpěl závislostí na heroinu, která způsobila, že ho některé postavy zamítli a možná měli své vize. Bojoval a nakonec ztratil tento zvyk. Charlie byl úspěšný zpěvák a hudebník, ale jeho skupina netrvala, k jeho velké bolesti.

Jaká byla třetí úroveň třídy 12?

Třetí úroveň se týká metro Grand Central Station, která vezme cestující do Galesburgu v Illinois. Třetí úroveň na stanici byla pro Charleyho médium úniku, vypravěč z drsné reality moderního života. Poskytl mu základnu, kde mohl prokládat fantazii a realitu.

Je Jack Unisex jméno?

Pohlaví: Jack je tradičně mužskou formou jména a prostředků "Bůh je laskavý." nicméně, Jack i Jac jsou považováni za genderově neutrální. Ženské variace, jako jsou Jacklyn a Jacqueline, jsou běžné.

Je Jack německé jméno?

Jako příjmení v Británii je to téměř výhradně skotské. Angličtina a velšská: Ze stejného osobního jména jako 1, pořízený jako domácí forma Johna. Němec (také Jäck): Z krátké formy osobního jména Jacob.

Kdo zabil Charlieho v Lost?

Mikhail Bakunin
V sezóně tři finále "Skrz vypadající sklo", Charlie se utopí v rukou Mikhail Bakunin (Andrew Divoff), obětoval se ve snaze zachránit ostatní přeživší.

Co neznamená Pennyho loď?

Ne Pennyho člun v komunikační místnosti The Looking Glass Station, Charlie dokázal navázat spojení s Penelope Widmore, během kterého to zjistil Loď čekající na moři nepatřila Penny, Na rozdíl od toho, co Naomi řekla pozůstalým.

Je skutečná třetí úroveň?

Třetí úroveň byla pouze halucinace. Vypravěč Charley používá třetí úroveň jako únikové médium z drsné reality válečných let, která v té době zvítězila.

Kdo byla Charlieho manželka třída 12?

Manželka Louisa
Charlie poté, co si uvědomil svůj cestování na čase, chtěl jít se svou ženou do Galesburgu do Galesburgu Louisa.

Je Ryan unisex jméno?

Ryan je klasické irské příjmení, které se stalo oblíbeným křestním jménem Chlapci i dívky. Ryan pochází z gaelských slov Righ a AN, což společně znamenají "malý král." Je to také odvozeno z irského příjmení O’Riain.

Jaká je nejběžnější halucinace?

Slyšení hlasů, když nikdo nemluvil (nejběžnější typ halucinace). Tyto hlasy mohou být pozitivní, negativní nebo neutrální. Mohou někomu přikázat, aby udělal něco, co může způsobit újmu sobě nebo ostatním.

Kdo byla Charlieho manželka?

Louisa
Louisa: Louisa je Charleyho manželka. Miluje a stará se o svého manžela. Je to však jednoduchá dáma a není těžké ji vzít.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)