Jaké narozeniny celebrit jsou v červnu?

Jaké narozeniny celebrit jsou v červnu?
Jaké narozeniny celebrit jsou v červnu?

Jaký slavný člověk se narodil v červnu?

Herci Angelina Jolie, Liam Neeson a Mindy Kaling Narodil se v červnu. Hudebníci jako Kanye West, Lionel Richie a Ariana Grande mají také červnové narozeniny. "Riverdale" Hvězdy Camila Mendes a KJ Apa jsou také červnové děti.

Kteří se narodili v červnovém měsíci?

Slavné červnové narozeniny Queen Elizabeth LL (8/6), Morgan Freeman (1/6), Angelina Jolie (4/6), Mark Wahlberg (5/6), Liam Neeson (7/6), Natalie Portman (9/6), Meryl Streep (22/6) a Ariana Grande (26/6).

Kdo je narozeniny 11. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Jackie Stewart, Adrienne Barbeau, Graham Russell, Peter Bergman, Joe Montana, Hugh Laurie, Peter Dinklage, Lenny Jacobson, Joshua Jackson, Diana Taurasi a Shia LaBeouf.

Co má celebrita narozeniny 21. června?

Narozeninová přání jdou ven Chris Pratt, Juliette Lewis a všechny ostatní celebrity s narozeniny dnes.

Kdo má narozeniny 10. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Alexandra Stewart, Jurgen Prochnow, Jeff Greenfield, Frankie Faison, Sen. John Edwards, Kim Deal, Jimmy Chamberlin, Ben Daniels, Elizabeth Hurley, Joey Santiago, Mike Doughty, Faith Evans, Hugh Dancy a DJ Qualls.

Kdo má narozeniny 13. června?

Herec Ashley Olsen je 36. Herec Mary-Kate Olsen je 36.

Který se narodil 9. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Dick Vitale, Patricia Cornwell, Michael J. Fox, Aaron Sorkin, Johnny Depp, Tamela Mann, Dean Felber, Dean Dinning, Keesha Sharp, Michaela Conlin, Natalie Portman a Lucien Laviscount.

Který se narodil 12. června?

12. června: Disney Composer Richard Sherman je 94. Sportovní hlasatel Marv Albert je 81. Herec Roger Aaron Brown (“Okres”) je 73. Herec Sonia Manzano (“Zákon a pořádek: Jednotka zvláštních obětí”) je 72.

Kdo je narozeniny 14. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Donald Trump, Kevin McHale, Lucy Hale, Marla Gibbs, Rod Argent, Steffi Graf a více.

Který se narodil 25. června?

Nejlepší narozeniny celebrit 25. června 2022

  • Herečka červen Lockhart otočí 97.
  • Zpěvák Carly Simon otočí 77.
  • Herec a komik Jimmie Walker se otočí 75.
  • Herec a režisér Ricky Gervais otočí 61.
  • Herečka Angela Kinsey otočí 51.
  • Herečka Linda Cardellini otočí 47.
  • Herečka zaneprázdněná Philipps se otočí 43.

Jaké narozeniny celebrit jsou 22. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Dianne Feinstein, Kris Kristofferson, Peter Asher, Meryl Streep, Lindsay Wagner, Graham Greene, Cyndi Lauper, Tim Russ, Erin Brockovich a Clyde Drexler.

Jehož narozeniny jsou 13. června?

Povolte prosím JavaScript

Autor Profese rok narození
Mary-Kate Olsen Herečka 1986
Luke James Hudebník 1984
Chris Evans Herec 1981
Ethan Embry Herec 1978

Který se narodil 15. června?

Jim Hanks Narodil se 15. června 1961 v okrese Shasta, Kalifornie, USA. Je herec a kameraman, známý pro krevní typ (1999), abnormální atrakce (2018) a Forrest Gump (1994). Od 25. května 1986 je ženatý s Karen Praxel. Mají jedno dítě.

Jaké narozeniny celebrit jsou 24. června?

Více celebrit s narozeniny dnes herec Michele Lee je 80. Zpěvák Arthur Brown je 80. Herec-režisér Georg Stanford Brown je 79. Zpěvák Colin Blunstone z zombie je 77.

Je červen staré jméno?

červen, Sladce staromódní název měsíce odvozený od bohyně Juno, byl dlouhý zamčený v časové kapslí s červnovým Allysonem (narozeným Ellou) a červnem Cleaver, ale opět stoupá zejména jako prostřední jméno. Červen bylo top 100 jméno od roku 1915 do roku 1941, vrchol v roce 1925 na čísle 39.

Je Blíženec dobrý člověk?

Vlastně jsou Jeden z nejlepších znamení zvěrokruhu s příklady laskavosti a upřímnosti. Osobnost Gemini je skvělá, ať už je to přítel, spolupracovník nebo dokonce partner.

Jehož narozeniny jsou 15. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes oslavují narozeniny, včetně Leo Nocentilliho, Simona Callowa, Russell Hitchcock, Xi Jinping, Jim Belushi, Julie Hagerty, Brad Gillis, Wade Boggs, Eileen Davidson, Helen Hunt, Ice Cube, Leah Remini, Jake Busey , Neil Patrick Harris, Denzel Whitaker a Madison Kocian.

Kdo se narodil 13. června?

Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen Herec Ashley Olsen je 36. Herec Mary-Kate Olsen je 36.

Kdo se narodil 26. června?

Michael Paul Chan Michael Paul Chan se narodil 26. června 1950 v San Franciscu v Kalifornii v USA. Je herec a producent, známý pro Goonies (1985), Falling Down (1993) a Batman Forever (1995). Od 11. ledna 1975 je ženatý s Christinou Ann Chan. Mají jedno dítě.

Kdo se narodil 28. června?

Zde jsou někteří z pozoruhodných lidí, kteří dnes slaví narozeniny, včetně Elon Musk, Jessica Hecht, John Cusack, Kathy Bates, Mel Brooks, Tichina Arnold a více.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)