Jaký byl stav 3. ledna?

Jaký byl stav 3. ledna?
Jaký byl stav 3. ledna?

Jaký byl stav Wavewalker 3. ledna?

Vlnovák byl blízko převrhnutí. Její stožáry padly. Neopustil vola. Jeho manželka Mary běžela.

Jak se katastrofa udeřila vlna?

Jak se katastrofa udeřila vlna? Přísná vlnovák se setkala s gigantickou vlnou se strašlivým zlomeným hřebenem. Došlo k obrovskému výbuchu a do lodi se vrhla voda, hlava vypravěče se rozbila do kola. Byl hoden přes palubu a začal se ponořit pod vlnami.

Jaký byl stav lodi poté, co ji zasáhla silná vlna?

Odpovědět: >> Dopad vlny na loď byl takový Zelená a bílá voda se rozbila přes loď Výsledkem je, že hlava vypravěče se rozbila do kola a on byl hoden přes palubu a potopil se pod vlny.

Jaký byl duševní stav Voyagerů 2. ledna?

Byli pod velkým duševním stresem.

Jaký byl stav lodi v lednu?

Loď byla téměř zničena rozbíjenými vlnami a čerpadla nefungovala. V každé lodi byla voda. Avšak ráno 3. ledna, Čerpadla dokázala z lodi vypustit dostatek vody, a tak byla situace trochu pod kontrolou. Byli také schopni si vzít dvě hodiny odpočinku v rotaci.

Jak byla loď ovlivněna třídou 11?

Bouře vážně ovlivnila vlnový dopad, protože se blížila k převrhnutí jejích stožárů téměř horizontální. Paluby byly rozbité a všude byla voda; Autor cítil, že loď měla také vodu.

Jaký byl stav vypravěče, když vlna zasáhla loď?

Vypravěč byl vyděšený protože nikdy předtím nebyl svědkem takové masivní vlny. Poznámka: Nejdůležitější lekcí, kterou se můžeme poučit z takových nebezpečných situací, ve kterých čelíme smrti, je nikdy se vzdát naděje.

Jak byla loď ovlivněna třídou Storm 11?

Bouře vážně ovlivnila vlnout bylo to téměř převrhnutí s jejími stožáry téměř horizontální. Paluby byly rozbité a všude byla voda; Autor cítil, že loď měla také vodu.

Co se stalo 4. ledna 5?

4. a 5. ledna Voyageři se cítili uleveni, protože po nepřetržitém čerpání po dobu 36 hodin byla voda téměř vyčerpána. První jídlo měli za téměř dva dny. Jejich úleva však byla krátkodobá. 5. ledna čelili nebezpečné situaci, když se moře během noci zhoršilo.

Jaký byl stav voyagerů 4. a 5. ledna?

4. ledna se Voyageři cítili uvolněni po 36 hodinách nepřetržitého čerpání vody. První jídlo měli za téměř dva dny. Jejich úleva byla krátkodobá. 5. ledna čelili nebezpečné situaci.

Jaká byla situace 5. ledna?

5. ledna, Situace byla zoufalá. Když kapitán šel ke svým dětem, aby je utěšil, malý chlapec se ho nevinně zeptal, jestli všichni zemřou, ale dodal, že mu nevadí umírat, pokud všichni byli členové rodiny spolu.

Jak špatně byla zraněna Sue?

Bylo to docela oteklé. Její zčernalé oči se zúžily na štěrbiny. Její zranění hlavy trvalo šest menších operací, aby se odstranila opakující se krevní sraženina mezi kůží a lebkou. To ukazuje Její zranění byla vážná.

Jaké byly sochy lodi 3. ledna?

Socha svobody
Umělec Thomas Crawford
Rozměry 5.9 M (19.5 ft)
Hmotnost 15 000 liber (6 800 kg)
Umístění Washington, d.C.

Jaký byl stav lodi poté, co silná vlna zasáhla její třídu 11?

Odpověď ověřená odborníkem Na vlnová chodce byla ve vzpřímené poloze vysokých toků vln, ale vlna ji byla zraněna. Loď měla pod ní vodu, která musela být vypuštěna, a většina sekcí lodi byla rozbitá a rozdělena.

Jaký byl stav lodi po prvním zásahu?

Odpověď: Vlna, která zasáhla Wavewalker, způsobila rozsáhlé poškození. Téměř všechny hlavní snímky lodi byly rozbité k kýlu. Celá část trupu na pravoboku byla držena několika oddíly ve skříni.

Jak vážné je zranění Suzanne?

Její zčernalé oči se zúžily na štěrbiny. Její zranění hlavy trvalo šest menších operací, aby se odstranila opakující se krevní sraženina mezi kůží a lebkou. To ukazuje Její zranění byla vážná. Byla tato odpověď užitečná?

Jaký byl stav lodi po prvním zásahu vlny *?

Poté, co byl zasažen první mocnou vlnou, vypravěč předal volantu Mary. On Natažené plátno a připevněné vodotěsné poklopy přes zející otvory na pravoboku.

Jak byla loď ovlivněna třídou 11?

Bouře vážně ovlivnila vlnový dopad, protože se blížila k převrhnutí jejích stožárů téměř horizontální. Paluby byly rozbité a všude byla voda; Autor cítil, že loď měla také vodu.

Jak námořníci opravili svou loď, když byla poprvé napadena ve Winds Class 11?

Upustili bouři výložku. Ve smyčce přes stonek si ve smyčce upevnili těžké kotvící lano. Pak všechno připevnili a prošli jejich vrtákem života. Připojili se do života, oblékli se na vodotěsné oblečení a doživotní pláště.

V Indii přichází nějaká bouře?

Neexistují žádné aktivní bouře.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)