Jaký je 10. dům?

Co je 10. dům?
Co je 10. dům?

Co představuje 10. dům v astrologii?

Desátý dům také vládne veřejné image, profesionální aspirace a kariérní úspěchy. Natální planety v desátém domě odhalují ambiciózního jednotlivce a ke změnám v profesi často dochází, když planety přepravují tuto zónu. Tento dům odpovídá energii Kozoroha.

Co je známý 10. dům?

Desátý dům Řídí sociální postavení, úspěch a práci vašeho života. Je to dům, který odráží váš vnější svět a to, jak vás ostatní vidí, což z něj dělá opak čtvrtého domu, který řídí váš soukromý vnitřní život. Desátý dům také hovoří o vašem vztahu se společností.

Jaká planeta je 10. dům?

Planet Saturn
V astrologii je desátý dům natálního grafu ovládán znamení Zodiac a The Planet Saturn.

Kde je 10. dům v astrologii?

Desátý dům sedí na vrcholu kola zvěrokruhu, nejvíce vzestupný bod. Toto je veřejná část grafu. 10. dům vládne věcem, o kterých jsme na světě známí: naše kariérní volby, sociální postavení, úspěch a prestiž.

Jak čtete dům?

Dozvíte se o prvních 6 domech.

  1. První dům vás představuje při narození.
  2. Druhý dům představuje vaše peníze, osobní aktiva, vlastní hodnotu a postoj k těmto věcem.
  3. Třetí dům představuje komunikaci a dopravu.
  4. Čtvrtý dům představuje domov, rodinu a majetek.

Jaký dům určuje úspěch?

The 10. dům z vašeho narození představuje slávu, čest, úspěch, pracovní prostředí, profesionální volby, živobytí a nejdůležitější aspekty vaší kariéry. V tomto článku se můžete dozvědět, jak podrobné čtení vašeho horoskopu a 10. domu může určit váš kariérní směr.

Co domy znamenají v astrologii?

V astrologii jsou domy Kosmická verze křišťálové koule—Je jen legitimnější. Existuje 12 domů, z nichž každý představuje klíčovou část života, od zdraví po peníze po vztahy a všechno mezi tím. Zvažte kolo domů jako mapu na obloze, s planetami se neustále pohybují z domu do domu.

Co představuje 12 domů astrologie?

12 astrologických domů: vysvětlily domy pokrývají všechny oblasti života, od osobního růstu (já, potěšení, cestování), po metodách přežití (peníze, práce, kariéra), po vztahy (sourozenci, partnerství, přátelé), existenciální (předky, ztráta a sebepochopení).

Který dům v astrologii je pro lásku?

7. dům
7. dům Nativní graf je Pán lásky a manželské harmonie. Také to znamená lásku a manželství. Tento dům také poskytuje informace o fyzickém vzhledu, pleti a povaze vašeho manžela.

Která planeta odpovídá za dluh?

Planet Mars
Planet Mars je jediná planeta, která ukázala půjčky a dluhy v horoskopu, a negativní strany rodáka, které za to mohou být zodpovědné.

Co když je můj 10. dům prázdný?

Mít prázdný 10. dům znamená Máte méně problémů, které vás drží zpátky s dosažením svých cílů, vedením a vědět, co v životě chcete. Hodně z toho, jak to děláte a na co se soustředíte, je vidět se značkou, do kterého 10. dům spadá, a také to, co vládce tohoto znamení dělá ve vašem grafu.

Jaký je váš 12. dům?

Dvanáctý dům je známý jako Dům nevědomých nebo tajemství. Jako poslední z domů vládne vašemu duchovnímu a duševnímu zdraví, ale má transformační schopnosti. Například tento dům vás může vést k zpochybnění vašich hodnot nebo sledování svých snů, abyste ve svém životě provedli velké změny.

Jaká je planeta karmy?

Saturn je vždy karmická povinnost, strach, omezení, zúžení, rozpočtování sami, plné využití toho, co máte, atd. Tento příspěvek se týká pozice vašeho narození Saturn a o tom, jak vás ovlivňuje na vnitřních úrovních. Nejprve si musíte prohlédnout následující o svém Saturnovi.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)