Jaký je rozdíl mezi lednovým Vodnářem a únorovým Vodnářem?

Jaký je rozdíl mezi lednovým Vodnářem a únorovým Vodnářem?
Jaký je rozdíl mezi lednovým Vodnářem a únorovým Vodnářem?

Co je lednový Vodnář?

Pokud jste koncem ledna nebo na začátku mid-února, pak je vaším znamení Zodiac Aquarius, Vodní nositel, který je zastoupen planetou Uranem a vzduchem prvku. Vodnář je známý tím, že je progresivní, idealistický, inteligentní a vysoce kreativní – nemluvě o trochu nepředvídatelné!

Je lednový Vodnář vzácný?

“V lednu a únoru je nejmenší množství narození Vodnář nejvzácnější znamení zvěrokruhu,” Říká Lisa Stardust, astrology založené na New Yorku a autorka Saturn Return Survival Guide: Navigace tohoto kosmického obřadu průchodu.

Jak jedná lednový Vodnář?

Vodnář, 11. znamení zvěrokruhu, je symbolizován vodovodním nositelem, symbolem bohů, kteří na Zemi přinášejí základní živiny. Vodlonské lidé jsou pokročilí, samostatně, chytří, výjimeční a optimističtí. Vzduch je jejich elementární znamení. Vodnáři, stejně jako vzduch, postrádají zřetelnou formu a zdá se, že odolávají klasifikaci.

Existují dva typy Vodnáře?

Existují dva široké typy Vodnáře – archetypální uranské typy a strohé saturninové typy. Než Caroline a William Herschel objevili Uranu v roce 1781, Saturn vládl Vodnáře.

Co je to jedna věc, kterou Vodnář nenávidí?

Vodnáři nenávidí malichernost v každém. To je jeden zvěrokruh, kterému skutečně věří “žít a nechat žít” Dávejte pozor, abyste si nešli – vybírejte nebo nebudou kolem nich pevně pěstová – ztratí pro vás veškerou úctu – horší budou odmítnout být s vámi spojeni.

Jaká část těla vládne Vodnáře?

Vodnář vládne kotníky, telata, holeně a oběhový systém. Vodnáři mohou zažít nepříjemné achillovy podpatky. Jejich nohy jsou obvykle dobře definované a obzvláště atraktivní.

Kde se Vodnáři rádi dotknou?

Protože každá znamení zvěrokruhu vládne nad různými oblastmi těla, má každý znak vlastní sadu vysoce citlivých spotů nebo erogenních zón. Pro Vodnáře je tato oblast dolní nohy, což znamená kotníky, telata a holeně.

Co je to duchovní zvíře Aquarius?

12/13aquarius stejně jako Black Buck, jsou ve svém životě velmi bezúhovni a vybíraví. Tato vlastnost jim však umožňuje snadno přežít v nejnebezpečnějších podmínkách.

Jaké jsou síly Vodnáře?

Vaše supervelmoc: Předběžné uznání Tato síla pomáhá uživateli vyhýbat se a měnit současné možnosti. Vaše dalekosáhlé vize vám pomohou připravit se a vyhýbat se potenciálním katastrofám, Vodnáře. Tato příprava může určit vítězství nebo porážku. S vaší předvídavostí přichází inovativní a kreativní mysl.

Co jsou to Aquarius Outs?

Vodnáři: Turn-off: Být příliš přilnavý, náročný a potřebný. Aquarius se rychle vypíná super-klikami, které neustále vyžadují. Jsou to věrní hledači svobody a dokonce i ve odhodlaném a milujícím vztahu budou vždy potřebovat svůj prostor, aby dýchali.

Jsou Vodnáři Control Freaks?

Vodnáři mají kontrolní nadšené tendence, pokud jde o nápady, Protože to je jejich médium, je to vzduchové znamení. Dva vládci Aqua naznačují paradox Chaosu (Uran) a pořadí (Saturn).

Jaké je moje duchovní zvíře, když jsem Vodnář?

Aquarius Spirit Animal: Pavouk.

Jaká květina představuje Vodnáře?

Orchidej
Květ: Orchidej Silná, ale jemná květina, jako je orchideje, přirozeně dělá perfektní dárek pro Vodnáře. Exotický tvar rostliny je v souladu s výstřední osobností Vodnáře.

Jaká barva má pro Vodnáře smůlu?

Barvy, které jsou neutrální nebo blátivé, například hnědá, tmavě modrá nebo zemitá zelená, jsou považovány za nepříznivé pro Vodnáře. Tyto barvy oslabují uranusovu energii a přitahují kalamitu.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)