Je Raj Koothrappali Kerala?

Je Raj Koothrappali Kerala?
Je Raj Koothrappali Kerala?

Odkud je v Indii Raj Koothrappali z?

Nové Dillí, Indie
Rajesh, kterého se obvykle nazývá Raj nebo jen podle jeho příjmení Koothrappali, pochází z Nové Dillí, Indie a Malayalamský sestup. Pohrdá však indickým jídlem a jeho znalosti o indické kultuře a hinduismu jsou často pokárány Sheldonem, který je vidět, že mluví lépe hindsky než on.

Jaká národnost je Raj Koothrappali?

Původně z Nového Dillí má Raj indický anglický přízvuk a ironicky nemá rád indické jídlo a kulturu.

Je Kunal Nayyar a malayali?

Nayyar se narodil 30. dubna 1981 v Hammersmith v Londýně, rodině indických přistěhovalců. Když mu byly tři roky, jeho rodina se vrátila do Indie a vyrostl v Novém Dillí, kde žijí jeho rodiče. Zúčastnil se St. Columba’s School, kde hrál badminton pro školní tým.

Jak Rajovi rodiče zbohahli?

Někde mezi Bruce Wayne a Scrooge McDuck určí bohatství rodiny. Podle Forbese má fiktivní kreslená postava za ohromující $ 65.4 miliardy. McDuck vydělal všechny své peníze v těžbě, Jak se příběh kreslených jde.

Může Kunal Nayyar mluvit hindsky?

Nayyar se narodil ve Velké Británii a ve věku čtyř let se přestěhoval do Dillí, takže vyrostl v mluvení hindsky.

Je přízvuk Kunal Nayyar skutečný?

Kunal Nayyar chce, abyste věděli, že jeho indický přízvuk je skutečný. To je součást "Teorie velkého třesku" Zjevení herce ve své nové knize “Ano, můj přízvuk je skutečný: A některé další věci, které jsem ti neřekl,” který bude vydán v úterý, září.

Proč Raj nedostal šťastný konec?

Nemělo to jako pohodlný způsob, jak jít. Rajoův příběh tedy zůstává otevřený.” Holland řekl, že spisovatelé uvažovali o tom, že Rajovi dali velký romantický konec. Nakonec však cítili, že je lepší nechat ho žít svůj život.

Sheldon opravdu mluvil hindsky?

Teorie Big Bang Citace 8094 Sheldon: Jab mein aat saal ka tha maine hledá tha. Raj: Mohl byste to říci v angličtině? Já vlastně, Nikdy jsem se nenaučil hindsky.

Kolik stojí Raj Koothrappali?

Kunal Nayyar aka Rajesh ‘Raj’ Koothrappali: Worth 45 milionů dolarů.

Jsou Howardovy vlasy paruka?

Howardova tuhá, helma podobná „se téměř zdá být příliš dobře na to, aby to byla pravda, ale Helberg říká, že nepřivádí žádné falešné folikuly. "Nenosím paruku," řekl. "Ještě ne. Moje vlasy jsou však rovně vyřizovány."Jaká je jeho oblíbená epizoda?

Podvádí Leonard penny?

Ale předváděná blaženost netrvá dlouho Leonard se rozhodne říct Penny, že ji podváděl, a políbil Mandy Chow na plavbu, šel na Severní moře. Ano, nejen ji podváděl, rozhodl se, že nejlepší čas na čištění nebyl v té době, ale místo toho na cestě k jejich svatbě.

Zná Raj hindsky nebo ne?

Ačkoli angličtina je jeho rodný jazyk, Raj plynně v hindštině.

Na co je Leonard alergický na?

Intolerantní laktóza
Sheldon poukazuje na to, že Leonard je Intolerantní laktóza a nemůže mít tvarohový koláč nebo polevu smetanového sýra na mrkvovém dortu (Penny poukazuje na to, že by mohl jen seškrábat polevu z jeho dortu).

Proč Wolowitz nosí mimozemský špendlík?

Na Quora, "Teorie velkého třesku" Stránka Viewer Carey navrhla, že kolíky jsou Souvisí s Howardovým nepřítomným otcem: "Možná Howard věřil, že jeho otec byl unesen mimozemšťany. Už víme, že Howard věřil, že Alf, mimozemšťan z jiné situační komedie, by mohl přivést svého otce zpět."

Mají Amy a Sheldon mít děti?

Leonard Cooper je synem Sheldona Coopera a Amy Farrah Fowler. V seriálu nemá fyzický vzhled, pouze se zmínil jeho otec.

Proč Amy opustila Sheldona?

V poslední epizodě sezóny osm, "Určení závazku", Amy se rozhodne přestávku od svého vztahu s Sheldonem kvůli nedostatek fyzické náklonnosti. Sheldon měl v úmyslu navrhnout Amy, ale ona si udělala přestávku od vztahu, než se jí mohl zeptat.

Kolik stojí plat Bernadette?

Průměrný plat v LA pro mikrobiology je kolem 66 000 USD, ale kvůli PH Bernadette je PH. D. a role v Zangenu s největší pravděpodobností vydělává více než 120 000 $.

Jak bohatí jsou Rajovi rodiče?

Někde mezi nimi určí bohatství rodiny Bruce Wayne a Scrooge McDuck. Podle Forbese má fiktivní kreslená postava za ohromující $ 65.4 miliardy. McDuck vydělal všechny své peníze v těžbě, jak se vyskytuje kreslený příběh.

Proč nezískal raj šťastný konec?

V rozhovoru s The Hollywood Reporter, Showrunners Chuck Lorre a Steve Molaro, Steve Holland oslovil Rajův stav ve finále. Řekli to Úmyslně udržovali Raj svobodný, protože to bylo realistické pro jeho děj.

Na co je Sheldon alergické na?

Kočky
Na začátku série Leonard říká skupině, že Sheldon má alergii Kočky. Ale na jedné z nejznámějších epizod série, "Zazzy substituce," Sheldon dostane spoustu koček a drží je.

Proč Wolowitz vždy nosí rolák?

V rozhovoru pro TV Guide herec uvedl, že on a supervizorka Wardrobe Mary Quigley jsou jediní, kteří znají skutečný význam. "Není to špinavé tajemství, jen šťavnaté," naznačil. Quigley řekl Hollywood Reporter, "To je vždy na jeho roláku; barva se mění a vždy odpovídá jeho oblečení.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)