Kde je v březnu teplo?

Kde je v březnu teplo?
Kde je v březnu teplo?

Kam je nejteplejší v březnu?

Některá z nejžhavějších míst k návštěvě v březnu jsou v průměru:

  • Cancun (34.2 ° C)
  • Phuket (33.3 ° C)
  • Barbados (29.7 ° C)
  • Dominikánská republika (29.3 ° C)
  • Kuba (27.5 ° C)
  • Cape Verde (25.7 ° C)
  • Fuerteventura (22.5 ° C)
  • Tenerife (22.3 ° C)

Kde je nejlepší místo, kam jít v březnu pro slunce?

Kanárské ostrovy na Kanárských ostrovech mají tendenci nabízet celoroční slunce a v březnu si můžete užít denní průměrné teploty kolem 20 ° C.

Kde je horké v březnu v Evropě?

Kde je v březnu horké v Evropě

Země Destinace Průměrné maxima
Portugalsko Algarve 19 ° C
Kypr Limassol 19 ° C
Portugalsko Madeira 17 ° C
Španělsko Tenerife 22 ° C

•22. dubna 2022

Je Řecko horké v březnu?

Jak teplé je Řecko v březnu? V březnu, Průměrné teploty jsou 12 ° C (54 ° F), s průměrným nízkým 8 ° C (46 ° F) a průměrnou vysokou výškou 16 ° C (61 ° F).

Je Španělsko horké v březnu?

Jaké je počasí ve Španělsku v březnu? Počasí ve Španělsku v březnu sahá od nepříjemných až po dokonalé v závislosti na cíli. Březen má maximální denní teploty v rozmezí od mírných v burgosu s 13 ° C (55 ° F) až po teplé teploty v Tenerife s 22 ° C (72 ° F).

Je Řecko v březnu vřelé?

Jak teplé je Řecko v březnu? V březnu, Průměrné teploty jsou 12 ° C (54 ° F), s průměrným nízkým 8 ° C (46 ° F) a průměrnou vysokou výškou 16 ° C (61 ° F).

Kde je dobré na dovolenou v březnu?

Nejoblíbenější destinace v březnu

Hot favority v březnu
Bali 27 ° C 15 hodin
Kapverdy 23 ° C 6 hodin
karibský 27 ° C 9 hodin
Dubaj 23 ° C 7 hodin

Jak horké je Portugalsko v březnu?

Portugalsko počasí v březnu Průměrná vysoká teplota v Lisabonu je 65 stupňů Fahrenheita (18 stupňů Celsia) a průměrná nízká teplota je 50 stupňů F (10 stupňů Celsia). Porto a severní Portugalsko jsou vlhčí než Lisabon, ale hladiny deště se snižují, když se léto blíží k měsíčnímu průměru 3.5 palců.

Je Kypr horký v březnu?

Během března teploty během dne obvykle dosáhnou maxima asi 19 ° C (66 ° F). V poslední době však vysoké teploty 29 ° C (85 ° F) s nízkým -3 ° C byly zaznamenány asi 27 ° F Kypsovou vládní meteorologickou službu.

Jak horké je Řecko v březnu?

Počasí. První známka jara v Řecku se obvykle objevuje v březnu, přičemž průměrná teplota se začala zvyšovat na konci února. Průměrná teplota v březnu je přibližně 12 ° C (54 ° F), s průměrným nízkým nastavením při 8 ° C (46 ° F) a průměrného vysokého při 16 ° C (61 ° F).

Který je kanálový ostrov v březnu nejžhavější?

Nejteplejší ostrov Kanárského ostrova v březnu – Gran Canaria Hlasování jde do Gran Canaria na březen kvůli skutečnosti, že teplota moře je teplejší než Lanzarote. Hladiny srážek a venkovní teplota jsou mezi nimi identické.

Jak horký je Kypr v březnu?

Během březnových teplot během dne obvykle dosáhnou maxima asi 19 ° C (66 ° F). V poslední době však vysoké teploty 29 ° C (85 ° F) s nízkým -3 ° C byly zaznamenány asi 27 ° F Kypsovou vládní meteorologickou službu.

Je tenerife nebo lanzarote teplejší v březnu?

Kanárské ostrovy se začnou zahřívat v březnu, což z nich činí perfektní jarní útěk. Zaručené slunce stojí za to čtyřhodinový let. Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura jsou v tomto ročním období stejně horké, s Tenerife jen dotykový chladič.

Je Gran Canaria teplejší než Tenerife?

Tenerife je v lednu nejteplejším kanárským ostrovem, ale pouze jižní města a letoviska. Podívejte se na teploty, sluneční hodiny a množství srážek pro každý jednotlivý ostrov Kanárské ostrovy v lednu.

Jaký je nejžhavější ostrov Kanary v březnu?

Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura jsou v tomto ročním období stejně horké, s Tenerife jen o dotykový chladič. Pokud plánujete dovolenou na pláži, bude moře v Gran Canaria o něco teplejší (19 ° C), ale předpokládá se, že Fuerteventura bude mít o něco méně deště.

Jak horká je Cape Verde v březnu?

Teplota v Cape Verde v březnu je teplota obvykle tropická bez chladného období s relativně vysokými průměrnými teplotami. Březen se ukáže jako výjimkou; Průměrné denní maxima dosahují kolem 25.7 ° C A můžete očekávat dny s přibližně 7 hodinami nepřetržitého slunečního svitu.

Co je teplejší Lanzarote nebo Tenerife?

Lanzarote. Lanzarote má tendenci být nejžhavější a nejvíce vyprahlé Kanárské, protože je nejblíže k poušti Sahara a protože je to jeden z nejnižších lživých ostrovů.

Jak horká je Madeira v březnu?

V Madeira je průměrná vysoká teplota v březnu v podstatě stejná jako v únoru – příjemný 20.4 ° C (68.7 ° F). V Madeira je v březnu průměrná nízká teplota 13.9 ° C (57 ° F).

Který kanárský ostrov je nejžhavější v březnu?

Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura jsou v tomto ročním období stejně horké, s Tenerife jen o dotykový chladič. Pokud plánujete dovolenou na pláži, bude moře v Gran Canaria o něco teplejší (19 ° C), ale předpokládá se, že Fuerteventura bude mít o něco méně deště.

Můžete v březnu opalovat v Tenerife?

Březen je stále chladný měsíc po celé Evropě, takže chápeme, že v této roční době hledáte teplé místo na dovolenou. A Tenerife je jedním z těch skvělých míst, kde je počasí pohodlně teplé a dny jsou slunečné, umožňující opalování během měsíce března.

Jak horké je Algarve v březnu?

65 stupňů Fahrenheit
Průměrná vysoká teplota v Algarve je 65 stupňů Fahrenheit (18 stupňů Celsia) a průměrná nízká teplota je 48 stupňů Fahrenheita (9 stupňů Celsia).


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)