Kde mám žít na základě svého zvěrokruhu?

Kde mám žít na základě svého zvěrokruhu?
Kde mám žít na základě svého zvěrokruhu?

Kde mám cestovat na základě svého znamení zvěrokruhu?

Kde cestovat v roce 2020 na základě vašeho znamení zvěrokruhu

 • Kozoroh – New York, NY.
 • Aquarius – Miami, FL.
 • Ryby – Aruba.
 • Aries – Machu Picchu, Peru.
 • Taurus – Maledivy.
 • Gemini – Jalisco, Mexiko.
 • Rakovina – Kapské město, Jižní Afrika.
 • Leo – Negril, Jamajka.

Kde mám žít na základě astrokartografie?

Při používání astrokartografie je nejlepší použít linie prospěšných planet, jako je Slunce, Venuše a Jupiter. Merkur je neutrální. Měsíc přidává útulnost a teplo.

Kde by měl Taurus žít?

Země, které ovládá Taurus Kypr, Tasmánie, Irsko, Capri, Rhodos, řecké ostrovy, Kuba, East Timor, Srbsko, Tanzanie, Jižní Afrika (na obrázku) a Jemen. Mezi měst, který ovládá Taurus, patří Lucerne, Eastbound, Eastbourne, Hastings, Palermo, Leipzig, ST.

V jakém stavu by měl Scorpio žít?

Vodní příznaky, jako je rakovina, by mohly prosperovat v pobřežních státech, jako je Jižní Karolína, zatímco vášnivé Scorpios by se měl podívat Texas.

Co bych měl hledat v astrokartografii?

Kroky k odhalení mapy astrokartografie

 • Nejprve pochopte význam planetárních archetypů.
 • Naučte se vztahy mezi planetami a pochopte, jak spolupracují určité planetární energie.
 • Zkoumejte úhly a jejich významy (přejděte dolů na připravenost více)

Jaké město je dobré pro Blíženci?

Gemini (21. května – 20. června): Londýn, Anglie "Líbí se jim ve městech, která mají spoustu různých věcí, které nabízejí ve způsobu muzeí, galerií a show. Jsou velmi kreativní a velmi dobré s elektronikou," Vysvětlila.

Jaký dům vládne Scorpio?

Osmý dům Řídí se Scorpio a The Planet Pluto (v astrologii, Pluto je stále planeta). Osmý dům je záhadný sektor, který vládne narození, smrt, sex, transformaci, tajemství, sloučené energie a lepení na nejhlubší úrovni.

Co znamená každá řádek v astrokartografii?

Každý řádek Spojuje s určitým nebeským tělem, které přináší určité vlastnosti, jako je láska, kreativita a růst, až 700 mil od této linie. Podle Smitha je to známé jako koule vlivu.

Je astro kartografie skutečná?

Co je astrokartografie a je to ve skutečnosti skutečné? "Je to stejně skutečné jako váš graf narození. Je to v podstatě váš narození v kontextu světa," Clervoix říká v reakci na pochybovače astrokartografie. A jak víte, váš graf je hlavně o podrobnostech vašeho narození (například umístění, datum, čas atd.)

Co je Libra Lilith?

S Lilith ztělesňuje váhy Libra, rovnováha je pro vás důležitá – ale může to být také boj dosáhnout. Stejně jako možná budete chtít být dokonalým partnerem, chcete také zůstat věrní sobě. Dvojčata doporučují zaměřit se na vaši vlastní identitu a vyhýbat se ztrátě sebe v partnerství.

Jak čtete astrokartografické řádky?

Čtení mapy astrokartografie Čím blíž jste k linii, tím blíže cítíte energii této planety. I když nejste přímo na planetární linii, budete stále cítit koule vlivu této linie až 400 mil. Vibračně, energie, čím dál se vzdálíte od planetární linie.

Co vám může astrokartografie říct?

Clarisse Monahan, astrolog a čtečka Tarot vysvětluje, že astrokartografie “Používá vědecké aspekty geografie a astronomie, které vám ukazují, která místa budou mít nejvýznamnější dopad, když se podíváme na to, jak úhly ve vašem grafu fungují v těchto nových místech.” Jinými slovy, Intel může poskytnout …

Jak se Libras zabývají Lilith?

Když Lilith ztělesňuje váhy Libra, je pro vás důležitá rovnováha – ale může to být také boj dosáhnout. Stejně jako možná budete chtít být dokonalým partnerem, chcete také zůstat věrní sobě. Dvojčata doporučují zaměření na svou vlastní identitu a vyhýbání se ztrátě sebe v partnerství.

Jaký rok začal Leo?

Leo byl jednou z prvních uznávaných souhvězdí, s archeologickým důkazem, že Mesopotamiani měli podobnou souhvězdí již jako brzy jako 4000 BCE.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)