Kdo je dinkleberg?

Kdo je dinkleberg?
Kdo je dinkleberg?

Kdo je Timmyho rozdrcení?

Trixie Tang
Trixie Tang je milostný zájem Turnera Turnera od poměrně oddparentů. Je to nejoblíbenější dívka ve škole Timmyho a Timmy na ni má obrovskou zamilovanost.

Kdo byla Timmyho přítelkyně?

Trixie Tang je nejoblíbenější dívkou na základní škole Dimmsdale, kterou se Timmy Turner snaží vyhrát, mezi každým ostatním chlapcem ve své škole. Je součástí populární sociální skupiny pro děti ve své škole a v některých epizodách je jejich vůdce.

Je Dinkleberg darebák?

Zdálo se, že Dinkleberg byl zpočátku zlý, jak je znázorněno na konci, ale nakonec jen předstíral, že je zlý, aby byl Timmyho tátu šťastným.

Jaká třída je Timmy Turner?

pátá třída
Timmy Turner (Drake Bell) je 23, stále v pátá třída, A stále žije se svými rodiči, aby si mohl udržet své víly Godparents Cosmo a Wanda.

Proč Timmy získává f?

Crocker má také talent pro dávání Timmy F’s, Timmyho společnou třídu. v "Tajný původ Denzela Crockera", je odhaleno, že Timmy se pokusil zabránit panovi. Crocker ze ztráty svých kmotrů (kdo náhodou byl také Cosmo a Wanda), ale nakonec způsobil Crockerovu šílenství místo toho, aby tomu zabránil.

Miluje Wanda Cosmo?

Existuje několik verzí, jak se Cosmo a Wanda setkali, jedna bytost Cosmo, který pracuje v restauraci, se setkává s Wandou a okamžitě se do ní zamiluje, Když se dlouho snažil říci, že ji miluje, ale už uhodla, další bytost, když byli teenageři, řekla, že se nelíbí, ale stále se vzali a …

Proč je Crocker blázen?

Když má Crocker něco zapojeného do víla kmotrů nebo podezřelých, je kolem něj jeden, nebo dokonce říká slovo, Crocker Spasms třikrát (každý křeč s mluvenými s "Víla," "Bůh," "Rodiče") Zatímco říká "Víla kmotry!" Crocker je často považován za "šílený" kvůli Jeho neustálá posedlost víly.

Co kdyby Timmy byla dívka?

Timantha Turner je alter ego Timmyho zaplaceného pohlaví. Abychom zjistili, co Trixie chtěla pro své narozeniny, Timmy se náhodou přeje do dívky, aby mohl zjistit, jaký typ věcí jako dívky jako.

Proč Vicky nenáviděl Timmy?

Když dorazil Vicky, Přesvědčila Timmyho rodiče, že by mohli použít chůvu, aby měli čas na sebe, aby šli ven a dělali věci pro dospělé. Od té chvíle Vicky mučila Timmyho, kdykoli ho hlídala, a jeho rodiče by i nadále trávili čas pryč a nechal ho pod Vickyho krutou péčí.

Jak starý je Crocker?

Denzel Crocker

C. Denzel Quincy Crocker
Rod: mužský
Druh: Human Fairy (Dadbra-Cadabra) Persian Bumble-Chip-Adillo Hound (učitelka učitele)
Stáří: 40s
Narozeniny: 13. března 1962

Jak se Vicky stal zlým?

v "Vicky ztratí svou icky", příčina její zlé je připisována Zlá chyba, která jí plazila zadek. V epizodě "Závada přepínače", Byla ve skutečnosti milá jako pětiletá, ale rychle se stala špatně, když se chtěla pomstít Timmy za to, že je průměrná chůva.

Má chloe drsný Timmy?

Ano, má na něj zamilovanost Stejně jako Tootie, Trixie Tang, Veronica, Betty a Missy a Timmy mají milostný heptagon a měly by mít spíše zdravé, hezčí a normální vztahy než nezdravé a flanderizované vztahy a tak moc nenávidím flanderizaci a měly by mít více vývoje postav a měly by mít více postav a měly by mít větší vývoj postav a …

Proč Crocker ztratil své víly?

Vztah s Cosmo a Wandou v tajném původu Denzela Crockera, Crocker je měl, když byl dítě. Byl laskavý, používal svou magii, aby pomohl lidem, protože byl milý člověk. Ztratil své víly Poté, co Timmy zasáhl minulost a Jorgen ze 70. let vymazal jeho víly a Crockerovu mysl.

Kdo je manželka Michaela Crockera?

Sally Carnemichael Crocker / manželka (m. 2008)

Co je to Cosmos Brother?

Schnozmo Julius Cosma je Cosmoův starší bratr, který má podobnou podobnost s ním, kromě toho, že jeho nos je větší, proto jeho jméno.

Jaké je Vickyho příjmení?

U docela oddparentů: Klíč k apokalypse, její příjmení je Manson, Což je odkaz na Charlese Mansona, notoricky známého vraha, zatímco Vicky je krutý, sadistický člověk.

Je chloe Mary Sue?

Podobně jako Perfect Peter, Je primárním příkladem Mary Sue. Ona je "perfektní" postava s malými až žádnými nedostatky a často krade pozornost od Timmy. Její hlas je velmi otravný poslouchat, kvůli její hlasové herečce Kari Wahlgren křičel na většinu jejích linií.

Jaká rasa je MR. Crocker?

Lidská víla
Denzel Crocker

C. Denzel Quincy Crocker
Rod: mužský
Druh: Člověk Fairy (Dadbra-Cadabra) Perský čmelák-adillo hond (Učitel učitele)
Stáří: 40s
Narozeniny: 13. března 1962

Je croc ženatý s Chrissyho sestrou?

Croc je zasnouben se sestrou Chrissy, módní návrhářka Kiri Moana-Procling, A pár se zdá být dobře a opravdu miloval. Croc, který oznámil jejich angažovanost v prosinci 2019, napsal: “perfektní žena, perfektní okamžik.

Jak starý je Michael Crocker?

42 let (21. června 1980) Michael Crocker / Age

Je Planet Cosmo chlapec nebo dívka?

Cosmo je holka Kdo žije na Měsíci se svou matkou a tátou a malým bratrem Sol. V každé epizodě se vydávají na výlet na jednu z planet ve sluneční soustavě.

Je Cosmo Alien?

Cosmo je mladý mimozemšťan na cestě k návštěvě Disney World se svými rodiči. To znamená, dokud jejich loď není zasažena planoucí kometou, což je nutí přistát na nezmapované planetě.

Má Vicky sestru?

Poměrně lichérenti! Vickyho malý bratr je neviditelná postava, na kterou se odkazovala pouze jednou v celé sérii, v pilotní epizodě….Vickyho malý bratr.

Rodina
Vicky (sestra) Tootie (sestra, možná osoba, kterou si Vickchy pomýlil s jejím bratrem)
Ostatní:

Proč jsou Timmy dvě víly?

Odpověď na to je, že Timmy dostane dva Protože jeho víly jsou manžel a manželka a nemohou být od sebe odděleni Protože pokud se od sebe rozdělí, pak se navzájem uvidí ve světě víly nebo když se jeden z nich vplíží, aby se navzájem viděli.

Proč je Chloe víla?

Důvodem, proč to, co vedlo k tomu, že Chloe byla chybná, bylo to, že nutila rozléhání, aby její rodiče přinesli, jak být úspěšný tím, že se dozvěděli z jejich příkladů o tom, jak na to, jak na to "být perfektní" což dává hlavní důvod, proč potřebovala víly aby se znovu cítila jako dítě a užila si své dětství jako všechno

Má Michael Crocker děti?

Michael nemá biologické děti, Ale on byl oživen jako stepparent s lehkostí a to nejlepší z úmyslů.

Jsou sourozenci Cosmo a Wanda?

Cosmo Julius Cosma je jednou ze dvou titulních postav poměrně lichých paráhů vedle jeho manželky Wandy a jednou z hlavních postav na show. Je jedním z Timmyho a Chloeho víla kmotrů vedle své manželky Wandy a jeho synem Poof….Cosmo.

Rodina
Wanda Fairywinkle-Cosma (manželka)
Děti:
Poof (syn)
Sourozenci:

Jak nakreslíte kreslenou planetu?

0: 067: 08HOW nakreslit kreslenou planetu Saturn – YouTubeyoutube

Jaký druh je Cosmo?

Druh Cosmo je druh, který se objevuje v sérii Sonic X Anime. to je mimozemský druhy podobné rostlinám z planety zelené brány, do které Cosmo patří.

Jaký druh zvířete je Cosmo?

Cosmo The Spacedog (Russian: космо, Romanized: Kosmo) je smyšlená postava, která se objevuje v amerických komiksech publikovaných společností Marvel Comics. Cosmo, Telepatický sovětský pes, je šéf bezpečnosti vesmírné stanice Knowhere a člen strážců Galaxie.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)