Kdo je černoch ve Stranger Things?

Kdo je černoch ve Stranger Things?
Kdo je černoch ve Stranger Things?

Jak starý je Lucas od Stranger Things?

V Stranger Things 4, Calebova postava Lucas je 15 let starý.

Kdo je černoch v Stranger Things Season 2?

Informace o charakteru Kai je americký herec, kulturista, osobní trenér a umělec, který zobrazuje Funshine ve druhé sezóně Netflix Original Series Stranger Things.

Co se stalo s černým chlapcem na Stranger Things?

Caleb absolvoval střední školu v roce 2019. Má v plánu pokračovat ve vzdělávání, i když ne ve třídě na akademické půdě. Na podzim 2019 šel na vysokou školu, ale dělal to online, protože natáčel Stranger Things a další projekty. V roce 2021 vydal Netflix Cowcrete Cowboys, který hrál Caleb a Idris Elba.

Kdo hraje Jasona v Stranger Things?

Mason Dye
Jason (hrál Mason Dye), hraje v Stranger Things 4 téměř jako satira na typickém jokku 80. let.

Je Johnny Depp ve Stranger Things?

Zdá se, že Johnny Depp má podivné spojení s jednou excentrickou postavou na ‘Stranger Things’. Sezóna 4 série Netflix HIT představila postavu Eddie Munson, vůdce prstenu klubu s názvem Hellfire.

Kdo je zabit v sezóně Stranger Things?

VAROVÁNÍ: Tento příspěvek obsahuje spoilery pro Stranger Things Season 4. Čtvrtá sezóna Stranger Things představovala smrt milovaných (a ne tak milovaných) postav, včetně Prezident Hellfire Club a Metalhead Eddie Munson (Joseph Quinn) a Dr. Martin Brenner (Matthew Modine).

Když přijde Stranger Things 4?

27. května 2022Sranger Things / Air Datum

Kdo byl Eddie na základě cizích věcí?

Damien Echols
Damien Echols je inspirací za fanouškem oblíbeného metalu Eddie Munson. V oceněné sérii Netflixu Stranger Things napsali tvůrci show The Duffer Brothers The Scripts, které se budou konat ve velmi specifickém čase v historii-80. let-a inspirovaly se světem tak, jak to bylo tehdy.

Kdo zemře cizí věci 2?

Série 2

1 Veverka Telekineticky hozený na strom
2 Konírny Jedl
3 Nejmenovaná národní laboratorní stráž Hawkins Výstřel
4-10 Nejmenovaní Hawkins National Laboratory vědci (7) Přepadený a konzumovaný
11 Nejmenovaný bývalý zaměstnanec národní laboratoře Hawkins Výstřel

Má Eddie síly cizí věci?

Teorie Stranger Things vysvětlila: Eddie je vlastně deset Brenner, ve kterém byl pověřen používáním jeho Psionické síly vidět, co jeho “sourozenci” dělali v jiné místnosti.

Kdo byla 5 cizích věcí?

Stranger Things 4 nejvíce a nejméně ničivé úmrtí

  • Eddie Munson.
  • Max Mayfield (možná!)
  • Dr. Sam Owens (možná také!)
  • Chrissy Cunningham.
  • Fred Benson.
  • Patrick McKinney.
  • Dr. Martin Brenner.
  • Jason Carver.

Kdo zabije Demogorgona?

Jedenáct
Přátelé a rodina Will Byers, jedna z obětí Demogorgonu, začali pomalu odhalovat pravdu o stvoření s pomocí s pomocí unikli jedenáct. Stvoření bylo konečně poraženo a zničeno jedenácti v zúčtování na Hawkins Middle School.

Je Zendaya skutečné jméno?

Zendaya Maree Stoermer Colemanzendaya / celé jméno

Může to znít jako název superhvězdy, ale Její skutečné jméno je opravdu Zendaya. A zatímco svět opravdu zná její křestní jméno, její plný titul, včetně příjmení, je Zendaya Maree Stoermer Coleman.

Je Demogorgon skutečný?

Ne. Demogorgon, také známý jako monstrum, je dravé humanoidní stvoření, které pocházelo z paralelní dimenze známé jako vzhůru nohama. Je to fiktivní postava v televizních seriálech Stranger Things.

Je Eddie upír?

Eddie je typický All-American Boy, kromě toho, že je vlkodlak a, V některých epizodách, které ukazují některé známky toho, že je součástí Vampire.

Jaká byla nejsmutnější smrt cizích věcí?

Chrissy Cunningham V sezóně 4 byla roztleskávačka Chrissy (Grace van Dien) pouze v jedné epizodě, ale její strašlivá smrt nás chrastila téměř stejně jako Eddie.

Proč El nemá moc?

Brenner v sezóně 4 potvrzuje, že jedenáctův síly ztraceny Kvůli mysli Flayerův útok na Hopperovu kabinu a později během bitvy o Starcourt. Podle DR utrpělo jedenáct něco podobného mrtvici. Brenner, a ona pouze zapomněla, jak získat přístup k jejím schopnostem.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)