Kdo je Mavis Dragneel?

Kdo je Mavis Dragneel?
Kdo je Mavis Dragneel?

Souvisí s Mavis a Natsu?

Natsu pak bojoval Zerefem, zatímco využil sílu, kterou zdědil od Iggeel Management, aby přemohl Zeref. Zref, potěšen tímto displejem, poděkoval těm, kteří mu umožnili, aby konečně zemřel s těmi, kteří jsou Igneel, Anna, Layla, Mavis a Jeho drahý mladší bratr Natsu, který ho zasáhne silným útokem.

Kdo je Mavis v pohádkovém ocasu?

Mavis Vermillion (メイビス ・ ヴァーミリオン Meibisu vāmirion) První mistr spolku a spoluzakladatel The Fairy Tail Guild. Navzdory tomu, že její tělo bylo komatózové a zapečetěno v lacrimě, která se stala známou jako pohádkové srdce, nadále interaguje s cechem a jeho členy jako myšlenkovou projekci.

Souvisí s Mavis se Zerefem?

Zervis (Zeref X Mavis) je kánonový pár mezi nejsilnějším, nejvíce zlým mágem všech dob, Zeref Dragneel a první mistr spolku a spoluzakladatel The Fairy Tail Guild, Mavis Vermilion.

Co byla Mavis Curse?

5 zabita Makarovova matka Mavis měla Prokletí rozporů umístěn na ni stejně jako Zeref, a to ji nechalo nemohou milovat nic, aniž by si vzal život. Zpočátku odmítla uvěřit Zerefovi, protože se na nikoho ve skutečnosti neaktivovala, když byla ve válce.

Je Lucy spojena s Mavis?

Lucy (Heartfilia) Dragneel je víla ocas nebeský duchovní mág a Matka Nashi, Liddanovi, Layla, Jude a trojice, Igneel, Mavis a Luna. Je vdaná za Natsu Dragneel a dosáhla třídy S ve Fairy Tail.

Kdo je dítě Mavis a Zeref?

srpen
srpen byl pojat ze Zeref Dragneel a Mavis Vermillion nějakou dobu po srpnu x697 za neznámé okolnosti; Narodil se Prechtem a měl obrovskou magickou sílu, ale brzy byl opuštěn a často ukradl, když jeho prostředek k přežití.

Kdo porazil White Dragneel?

1 Zeref ho zabil Byl to jeden z nejdramatičtějších okamžiků ve Fairy Tail, protože umírající démon vyjádřil svou lásku k Zerefovi v nesnesitelné bolesti, ale nedostal odpověď, v kterou doufal.

Je konec Natsu silnější než Zeref?

3 Zeref možná ztratil Natsu, ale jen proto, že hluboko dole chtěl. Emperor Spriggan, lépe známý jako Zeref, je nesmrtelná legenda a extrémně silný čaroděj. Byl dostatečně silný, aby vytvořil několik mocných démonů, včetně E.N.D., což se ukázalo jako Natsu.

Jak stará byla Mavis, když byla těhotná?

Kapitola 2 začíná "O pár let později" (minimálně 2, takže Mavis musí být alespoň 121 let) a je, když Mavis oznámí své těhotenství svému otci. To znamená, že v době konce filmu, když Dennis otočí pět, musí být Mavis nejméně 126 let.

Byl Zeref těhotný Mavis?

Tento příspěvek je uzamčen. Jak Mavis otěhotněla s srpnem? Všichni už to víme August je synem Zerefa a Mavis.

Jak se narodil srpen Dragneel?

August byl koncipován ze Zeref Dragneel a Mavis Vermillion nějakou dobu po srpnu x697 za neznámých okolností; Byl zrodil Precht, a měl nesmírnou magickou sílu, ale byl brzy opuštěn a často ukradl jako jeho prostředek k přežití.

Kdo je nejsilnějším drakem zabijáka v Fairy Tail: 100 let Quest?

1 nejsilnější: Acnologia Jeho síla je tak neuvěřitelná, že zakrývá i někdo, jako je Zerefova síla, který byl tak silnými lidmi, kteří strávili desetiletí uctíváním toho, co mohl udělat.

Kdo je skutečným dítětem Mavis a Zeref?

srpen
srpen byl pojat ze Zeref Dragneel a Mavis Vermillion nějakou dobu po srpnu x697 za neznámé okolnosti; Narodil se Prechtem a měl obrovskou magickou sílu, ale brzy byl opuštěn a často ukradl, když jeho prostředek k přežití.

Jak otěhotněla Mavis?

Když jsem naposledy zkontroloval, Mavis právě okamžitě zemřel jen na polibek. O pět dní později jí nepadl, bylo to velmi rychlé. Vypadá to, že jste nesledovali dost anime, abyste to věděli líbání nebo dokonce dýchání stejného vzduchu vás může těhotné.

Kdo je 5 dračích bůh v pohádku?

 • Mercphobia.
 • Ignia.
 • Aldoron.
 • Selene.
 • Viernes.

Kdo je nejoblíbenější dívka v Fairy Tail?

Fairy Tail: Top 10 fanoušků oblíbených postav (podle Myanimelist)

 1. 1 Natsu (22 400+ uživatelů) a poslední položkou tohoto seznamu je Natsu Dragneel.
 2. 2 ERZA (17 400+ uživatelů)
 3. 3 šedá (8 100 více uživatelů)
 4. 4 Lucy (7 300+ uživatelů)
 5. 5 Happy (4 300+ uživatelů)
 6. 6 Juvia (3 200+ uživatelů)
 7. 7 laxus (2 900+ uživatelů)
 8. 8 Jellal (2 800+ uživatelů)


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)