Která planeta je nejbláznivější?

Která planeta je nejbláznivější?
Která planeta je nejbláznivější?

Jaká planeta je nejbláznivější?

WASP-12B je jednou z nejpodivnějších planet jednoduše kvůli svému ohromnému teplu. Při dvojnásobku velikosti Jupiteru se předpokládá, že tato planeta dosáhne ohnivých teplot 4 000 ° F. Tyto extrémní teploty jsou dostatečně horké na to, aby roztavily titan, ocel, platinu, nikl a železo.

Je Země nejpodivnější planeta?

Země je jediným místem ve vesmíru, o kterém jsme si jisti, že může podpořit život, což z něj dělá nejpodivnější planetu, o které víme. Je to proto, že Země je víc než jen sférický kus neživého materiálu, který se postupem času vyvíjí geologicky procesy a vnějšími kosmickými vlivy.

Jaká je nejvzácnější planeta?

Známý jako GW Orionis (nebo GW Ori) A nachází se asi 1300 světelných let od Země, systém je vzácným příkladem trojnásobné sluneční soustavy, přičemž dvě slunce obíhají ve středu a třetí hvězda víří kolem jeho sourozenců z několika set. milion mil daleko.

Jaké jsou nejzajímavější planety?

Top 10 nejzajímavějších planet (o kterých víme)

 • #9: J1407b.
 • #8: Gliese 581 c.
 • #7: PSR B1620-26 b.
 • #5: HD 106906 b.
 • #4: Corot-7b.
 • #3: Gliese 436 b.
 • #2: Kepler-438B.
 • #1: 55 Cancri E. Planeta, která je jedna třetina diamantu, říkáte?

Jaká planeta je nejžhavější?

Venuše
Kvůli tomu, Venuše je nejžhavější planeta ve sluneční soustavě. Povrch Venuše je přibližně 465 ° C! Čtvrtý od Slunce, po Zemi, je Mars.

Jaká je nejjasnější planeta?

Venuše
Venuše, Druhá planeta ze Slunce je nejžhavější a nejjasnější planeta ve sluneční soustavě.

Jaká planeta je nejchladnější?

Uran
Nejchladnější planeta v naší sluneční soustavě v záznamu jde Uran který je blíž ke slunci a „pouze“ asi 20krát dále od slunce, než je Země. Nejnižší zaznamenaná teplota byla mínus 224 stupňů Celsia.

Co může zničit planetu?

Jak a proč planety umírají? Většina planet může existovat po dlouhou dobu, ale nemohou trvat věčně. Hladové hvězdy a násilné planetární sousedé může úplně zničit svět, zatímco dopady a nadměrný vulkanismus mohou způsobit, že obývatelný svět sterilním odstraněním planety její vody.

Jak velká je smrt?

První verze, která se objevuje v původním filmu Star Wars z roku 1977, se uvádí, že má průměr více než 160 kilometrů (99 mil) a je posádkou odhadovanou 1.7 milionů vojenských zaměstnanců a 400 000 droidů….

Mrtvá hvězda
Pohon Imperial Hyperdrive
Napájení Schopen zničit planetu jedním výstřelem Superlasera.

Jaká planeta zničila hvězda smrti?

Alderaan
Tarkin dohlížel na výstavbu a provoz první hvězdy smrti, a udělal tak s studenou autoritou. Abychom otestovali destruktivní sílu bojové stanice a vylučovali informace z princezny Leie, se Tarkin rozhodne zničit její domovskou planetu Alderaan.

Kdo byl první Jedi?

Přidružení Prime Jedi byl zakladatelem řádu Jedi. Prime Jedi založil objednávku na planetě ahch-to, asi 25 000 bby. První chrám Jedi, který byl umístěn na Ahch-To, obsahoval mozaiku Prime Jedi ve stavu meditace a rovnováhy.

Je voda starší než slunce?

Ne všechny vody ve sluneční soustavě se zde dnes mohly vytvořit, říkají vědci. Stejně jako polovina vody v pozemských oceánech by mohla být starší než Slunce, zjistila studie.

Proč je slunce červené?

Blízko západu slunce a východu slunce Když je slunce blízko horizontu, světlo má mnohem delší cestu atmosférou, což tento účinek zvyšuje. V době, kdy se nám světlo dostane, je většina modrého světla rozptýlena a dává nám západky, které jsou oranžové/červené barvy.

Kdo je dvojčata Země?

Venuše
Venuše: Twin Planet Země?

Je Pluto mrtvá planeta?

Mezinárodní astronomická unie (IAU) snížila status Pluta na status trpasličí planety Protože nesplňovala tato tři kritéria, která IAU používá k definování planety v plné velikosti. Pluto v podstatě splňuje všechna kritéria kromě jednoho – “nevyčistil svou sousední oblast jiných předmětů.”

Jak mohu zničit Zemi?

Metody zničení Země

 1. Zničeno ekvivalentním množstvím antihmoty. Budete potřebovat: celá planeta Země vyrobená z antihmoty.
 2. Štěpení.
 3. Nasáván do mikroskopické černé díry.
 4. Vařené v solární troubě.
 5. Overspun.
 6. Vyhodit do povětří.
 7. Nasával do obří černé díry.
 8. Pečlivě a systematicky dekonstruovaný.

Je hvězda smrti skutečná?

Hvězda smrti je a smyšlený Mobilní vesmírná stanice a Galaktická superweapona vystupovala ve franšíze Space Opera Star Wars.

Může smrt hvězda zničit Zemi?

Alderaan a Země jsou velmi podobné, takže se podíváme na to, co by trvalo, než by hvězda smrti zničila Zemi. Pro to, Hvězda smrti by musela přemoci síly, které drží planetu pohromadě – v tomto případě, gravitace. Gravitační vazebná energie Země je 2.24*10^32 Joules (to je 240 následovaných 32 nuly).

Jak zničíš Zemi?

Rozdrceno dopadem s tupým nástrojem Metoda: V podstatě lze cokoli zničit, pokud to dostatečně tvrdě zasáhnete. COKOLIV. Koncept je jednoduchý: najděte opravdu, opravdu velký asteroid nebo planetu, zrychlte ji až na nějakou oslnivou rychlost a rozbijte ji na Zemi, nejlépe čelní, ale cokoli dokážete zvládnout.

Kdo je nejchladnější Jedi?

Star Wars: Nejmocnější mistři Jedi z tradice

 • 8 Satele Shan.
 • 7 Nomi Sunrider.
 • 6 Adi Gallia.
 • 5 yoda.
 • 4 Luke Skywalker.
 • 3 Luminara unduli.
 • 2 Shaak Ti.
 • 1 Mara Jade.

Kdo trénoval Yodu?

N’Kata del Gormo
Životopis. Legenda měla, že Yoda – Jedi, který se stal velmistrem – byl vyškolen N’Kata del Gormo. Hysalrian citlivý na sílu, N’Kata del Gormo byl vyškolen v cestách síly a dosáhl hodnosti mistra v příkazu Jedi.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)