Má Buford Crush na Candace?

Má Buford rozdrtit Candace?
Má Buford rozdrtit Candace?

Kdo má Candace zamilovanou?

Jeremy Johnson
Příběh Candace a Jeremy Candace Flynn se zamiloval Jeremy Johnson na dlouhou dobu. Na rozdíl od vztahu Isabelly a Phineas a vztahu Ferb a Vanessa však Candace a Jeremy oficiálně během většiny show oficiálně pár.

Má Buford rozdrtit Baljeet?

Buford van Stomm i když Buford je místní tyran, který vždy terorizuje Baljeet, Často jsou vidět společně, zvláště když se podílejí na velkých nápadech Phineas a Ferb. Zdá se, že vytvořili podobný vztah a jsou často považováni za friemiemas.

Kdo je Baljeet’s Crush?

Isabella Garcia-Shapiro
Isabella Garcia-Shapiro Baljeet mohl mít v jednom okamžiku zamilovanost do Isabelly. Když Phineas a Ferb požadovali, aby dva lidé hráli pár na rande při testování reverzně inženýrského stroje, Baljeet řekl, že byl osud, že on a Isabella byli vybráni.

Má Phineas miluje Candace?

Láska Phineas k Candace byla během svých narozenin dále uznána, když od ní obdržel vzácný nástroj pro údržbu a opravy kanalizací. Vážil si dárek a sdílel objetí s Candada, řekl jí, že nemůže mít lepší sestru ("Phineas ‘narozeninový klip-o-rama!").

Který měl zamilovanost do strýce Jesseho?

Jeho co-star Fuller House Candace Cameron Bure! "To by bylo trapné!" Bure řekl E! Zprávy při propagaci své nové knihy, tanec skrze život: kroky odvahy a přesvědčení, o tom, že se na její strýc na obrazovce rozdrtí při natáčení sitcom 90. let.

Má Jeremy rád Candace?

Jeremy se rozhodně líbí Candace, ale ona neví, že ji Jeremy má ráda. V dlouhodobém horizontu, na samém konci dne by to všechno fungovalo, protože se o ni stará, stejně jako se o něj stará.

Kdo má Buford zamilovaný?

Nicméně v "Phineas a Ferb The Movie: přes 2. dimenzi", Jeho alternativní já může mít zamilovanost Candace. Nicméně v "Buford Důvěrné" je to zobrazeno, zatímco v Paříži s největší pravděpodobností během "Phineas a Ferb Summer patří vám!", Byl zamilovaný do Bridgitte, jedné z francouzských dívek s ohněm.

Jak se jmenuje přítelkyně Phineas?

Candace
Je mu šestnáct let. Pracuje na pana. Slushy Burger (někdy pojmenovaný MR. Slushy Dawg). v "Léto patří vám," Bylo potvrzeno, že on a Candace se stali přítelem a přítelkyní; ke konci epizody se políbili. Má také kapelu s názvem "Incidentas."

Dodrkovaly se Jesse a Rebecca?

Pro Stamos a Loughlin, kteří hráli na show strýce Jesseho a tetu Becky, jejich vztah začal dříve, než se objevili na obrazovce společně. Ve skutečnosti Stamos v červnu 2013 odhalil, že on a newyorský rodák krátce datovali před přistáním svých příslušných částí na situaci.

Má Phineas zamilovanost do Isabelly?

Phineasovy pocity pro Isabellu byly zpočátku poněkud nejasné, ale na konci běhu show se ukázalo, že je to Phineas pro ni vlastně skrýval romantické pocity. V mladém věku se Phineas často zdálo, že Isabellovy pocity nevšímají pocity Isabelly.

S kým Vanessa skončí v Phineas a Ferb?

Během vypuknutí doof-zombie Vanessa rozpozná a volá, aby Ferb na dně schodů, a doplňuje ho za jeho výstřel háčku ("Noc živých lékárníků"). Nakonec, Oba se stali párem ("Chovej se na svůj věk").

Skončí Phineas s Isabellou?

"Isabella Garcia-Shapiro, vezmeš si mě?" Pak se zeptá. Isabella byla šokována, když ho slyšela, že se na to zeptal, jako by se to stalo. Její oči jiskřily, když přijímá. "Ano, Phineas Flynn, ano!

Vezme si někdy Phineas Isabella?

"Isabella Garcia-Shapiro, vezmeš si mě?" Pak se zeptá. Isabella byla šokována, když ho slyšela, že se na to zeptal, jako by se to stalo. Její oči jiskřily, když přijímá. "Ano, Phineas Flynn, ano!

Je ferb autistický?

Ferb popsal Phineas jako “Muž akce,” a nikdy se nezdálo, že by byla skutečná naléhavost, aby ho mluvil. V minulosti byl Ferb považován za autistické nebo přinejmenším na autistickém spektru, a psychologové, kteří studovali teorii, se k tomuto předpokladu naklonili.

Jakou epizodu plného domu DJ dostane její období?

Dívky se prostě chtějí bavit.

Proč změnili Jesseho příjmení?

"Jesse Katsopolis" měl být "Adam Cochran". Mezi první a druhou sezónou bylo příjmení Jesse změněno z Cochran na Katsopolis Jako kývnutí na řecké dědictví Stamosu.

Will Isabella si vezme Phineas?

Isabella byla šokována, když ho slyšela, že se na to zeptal, jako by se to stalo. Její oči jiskřily, když přijímá. "Ano, Phineas Flynn, ano! Samozřejmě si tě vezmu!

Kdo je přítelkyně Ferbs?

Ve svém věku ferb a Vanessa jsou pár navzdory věkovému rozdílu mezi nimi.

Kdo je Isabellaova pravá láska?

3: 216: 37encanto Theory: Kdo je Isabelaova pravá láska? – YouTubeyouTube

Kdo má zamilovanost do Isabelly?

Phineas Flynn
„Phineas a Ferb“ Lore: Isabella Isabella a Phineas “ukazuje známku náklonnosti, protože Phineas vypadá zmateně. Isabella Garcia-Shapiro má obrovskou zamilovanost do svého souseda a nejlepšího přítele Phineas Flynn.

Kdo je chytřejší Phineas nebo Ferb?

Ferb je téměř stejně brilantní jako jeho nevlastní bratr Phineas, Ale on přichází hned za ním ohledně jejich inteligence. Ferb je bezpochyby vynikající při provádění vynálezů poté, co Phineas zjistí, co budou dělat ten den léta.

Proč je Ferb tak tichý?

Ferbova tichnost nebyla v rámci show nikdy zmíněna, ale bylo tu silné přesvědčení Tvůrci se rozhodli přimět Ferb mluvit v příznivém britském přízvuku pozdě ve vývoji, protože si mysleli, že by bylo zábavné, kdyby vypukl tímto hlasem poté, co nemluvil o celé epizodě.

Otěhotní DJ v plném domě?

Zatímco smrt jejího manžela měla vždy zahájit události spin-off, DJ byl údajně těhotný v dřívější verzi show. Fullers již měli do té doby dva syny, Jackson a Max, ale Tommy Jr. ještě se narodil.

Jaká epizoda DJ přestane jíst?

Formovat
S ohledem na nadcházející párty Kimmyho DJ zahájí DJ stravu a přelévá se cvičením.

Kdo se DJ Tanner ožení?

Hasič Tommy Fuller, SR.
Někdy po finále plného domu, D.J. pokračoval na vysokou školu. Nakonec se stala veterinářem a oženila se hasič Tommy Fuller, SR. Pár měl tři chlapce: Jackson Fuller, Max Fuller a Tommy Fuller, JR.

Byl plný dům a spin off?

Fuller Housefull House / Spin-off

Co je Ferbs Secret?

Ferbova tajná identita je spodní polovina zobáku. Zlata je superhrdina exoskeletonová power brnění s Jetpacks, které Phineas a Ferb vytvářejí v epizodě sezóny 2 s názvem The Beak. Tato epizoda předchází Phineasu a Ferb The Movie: přes 2. dimenzi.

Je Isabella nebo Luisa starší?

Isabela zdůrazňuje její stres z toho, že je dokonalá. Isabela, která se narodila v rodině Madrigal, je nejstarší dcerou Juliety a Agustín a Starší sestra Luisy a Mirabel. Kromě toho, že je neteř Félix, Pepa a Bruno, je Isabela také bratrancem Dolores, Camilo a Antonio.

Kdo je Mirabelův přítel v Encanto?

Mariano Guzmán | Disney wiki | Fandom.

Která televizní postava má nejvyšší IQ?

Data
Většina vysokých znaků IQ

Hodnost Průměrné hodnocení název
1 99.8 Data (Star Trek: Next Generation)
2 99.5 L (Poznámka k smrti)
3 99.1 Tuvok (Star Trek: Voyager)
4 98.9 Dr. Spencer Reid (Criminal Minds)

•15. července 2022

Kdo je nejchytřejší televizní postava vůbec?

Nejchytřejší televizní postavy všech dob

  • 1 z 25. Sheldon Cooper. CBS.
  • 2 z 25. Lisa Simpson. LIŠKA.
  • 3 z 25. Profesor Farnsworth. LIŠKA.
  • 4 z 25. Walter White. AMC.
  • 5 z 25. Adrian Monk. USA.
  • 6 z 25. Gregory House. LIŠKA.
  • 7 z 25. Steve Urkel. ABC.
  • 8 z 25. Samuel "Pištění" Síly. NBC.

Jesse a Becky se rozvedli?

Jesse a Becky odhalují jejich lásku k sobě navzájem "Štěstí být dáma (část 1)" a téměř se oženit v části 2. Becky nakonec opustí Jesseho na oltáři, když si uvědomí jejich rozdíly, ale Na konci epizody se oba smířují a souhlasí s tím, že bude ještě pár.

Jakou epizodu DJ dostane její období?

"Plný dům" Dívky se prostě chtějí bavit (TV epizoda 1991) – IMDB.

Ožeňuje se Steve CJ?

do konce sezóny 3. Jeho budoucnost vztahu se zdála opravdu ve vzduchu až dosud, ale oznámil v první epizodě sezóny 3, že Rozhodně se oženil s.J.Je osobnost Doppelgänger, c.J. Letos v Japonsku.

Proč se změnila Jesseho příjmení?

Když na palubu přišel John Stamos, nelíbilo se mu jméno Adam, takže postava byla změněna na strýce Jesseho. Mezi první a druhou sezónou bylo příjmení Jesse změněno z Cochran na Katsopolis Jako kývnutí na řecké dědictví Stamosu.

Je plný dům vhodný pro 10 let?

Ideální pro věky 9 a více let.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)