Má Lynette znovu dvojčata?

Má Lynette znovu dvojčata?
Má Lynette znovu dvojčata?

Má Lynette dvojčata nebo trojice?

Poznámka editora: Obyvatelé Wisteria Lane Tom a Lynette Scavo (Doug Savant, Felicity Huffman) mají čtyři děti: tři nešťastné synové Parker a dvojčata Porter a Preston plus kojenecká dcera.

Co se stalo s dvojčaty ve druhé sezóně zoufalých manželek v domácnosti?

Porter a Parker Scavo, Lynette’s Rebellious Twin Sons, kteří předtím hráli dvojčata Kinsman (levnější od tuctu), byly přepracovány a nyní budou hrát Charles a Max Carver. Scavo Son Parker bude hrát Joshua Moore a jejich nejmladší dítě, Penny bude hrát Kendall Applegate.

Kam šla dvojčata v zoufalých manželských manželkách?

Ve finále sezóny jsou všechny děti navštívil jejich mateřská babička Stella Wingfield, který přijde zůstat se Scavos poté, co se dozví, že její nejstarší dceru byla diagnostikována s Hodgkinsovým lymfomem.

Má Lynette dítě v sezóně 6?

Paige Scavo je nejmladší dítě Toma a Lynette Scavo. Během finále šesté sezóny se narodila na obrazovce, která byla dodána notoricky známým sériovým zabijákem, který držel zajetí maminky. Měla se narodit spolu se svým dvojčatem Patrickem, ale druhý se potratil.

Vrátí se Kayla Scavo?

Tato myšlenka však byla vyřazena, protože série skončila a Kayla se nikdy nevrátila.

Co se stane s Porterem Scavo?

Skončí Umírající v troskách Protože pro ni nebyl žádný prostor, a tak byla zabita zachránit rodinu Scavo.

Co se stalo s Lynette Twins?

Patrick Scavo je nenarozeným synem Toma a Lynette Scavo. Patrick se měl narodit vedle své sestry dvojče Paige, ale Poté, co se jeho máma ponořila před havarující rovinou, aby zachránila život Celia Solis, utrpěla zranění, která nakonec vedla k zániku jejího syna během operace.

Má Lynette druhou sadu dvojčat na zoufalých manželkách?

Životopis. Lynette si myslí, že se její rakovina vrátila ve finále páté sezóny, a jde k lékaři, aby zjistila, že to není rakovina, ale tohle Je těhotná s druhou sadou dvojčat. Je překvapená, protože to neočekávala a řekla Tomovi, kdo se v té době plánuje vrátit na vysokou školu.

Co se stalo Penny Scavo?

Nakonec umírá v troskách Protože pro ni nebyl žádný prostor, a tak byla zabita zachránit rodinu Scavo. Když hasiči zachrání Toma a děti, Penny je první, kdo vyšel naživu zpod trosky, čímž dává naději své matce a všem svědkům.

Ztrácí Lynette dvojčata?

Když se probudí, Tom jí řekne, že nemocné dítě zemřelo, ale druhé přežilo. Navzdory její rané neochotě mít tato dvojčata vůbec, Lynette vzlyká pro své ztracené dítě. Má potíže se zpracováním svého zármutku, dokud Tom nenaznačuje, že zůstane doma se svou dcerou po narození.

Se Tom a Lynette rozvedli?

Tato paměť konečně způsobí, že se Lynette rozhodne bojovat za její manželství, vyhrát Toma zpět a rozpustit svou romantiku s Jane. S tak málo, abych si byl jistý Lynette a Tom oficiálně podepsají jejich rozvodové papíry, které ukončí jejich manželství.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)