Může jedenáct číst mysli?

Může jedenáct číst mysl?
Může jedenáct číst mysl?

Může el z cizích věcí číst mysl?

Jedenáct má psychické síly a může je použít ke čtení mysl napříč zeměmi a rozměry… : R/Strangerthings.

Jaké jsou 11 mocností v Stranger Things?

Jedenáct má Psychokinetické a telepatické schopnosti a je považován za útěk charakteru Stranger Things.

Je jedenáct nejsilnějších?

1. Jedenáct. Jedenáct (Millie Bobby Brown) je nejnadanějším testovacím předmětem v Lab Hawkins Lab a s největší pravděpodobností nejsilnější postava "Cizí věci." Má silné telekinetické schopnosti, telepatie a možnosti dálkového sledování a je schopna použít smyslovou deprivaci k nalezení téměř kohokoli na světě …

Vytvořilo 11 vzhůru nohama?

Jedenáct možná nevytvořilo vzhůru nohama, Ale ona nasměrovala jeho oheň. Stranger Things 4 opustil fanoušky s některými obrovskými zjeveními. Monstrózní Vecna ​​(Jamie Campbell Bower) je nakonec odhalena jako jedna, osoba se stejným potenciálem pro nevýslovné nadpřirozené schopnosti jako jedenáct.

Měl 001 vždy pravomoci?

001 se narodil Henry Creel a byl schopen využít své síly k terorizaci své rodiny, což ho přivedlo do zařízení. Ale jak stárne, “Tatínek” implantoval zařízení v 001, aby ho donutilo pracovat jako řádně při potlačování jeho schopností.

Kdo je velmi hlavní postavou v Stranger Things?

Michael "Mike" Kolář, Vylíčil Finn Wolfhard, je hlavní postavou v Stranger Things. Vůdce strany, on je přítel jedenácti, nejlepší přítel Dustin Henderson, Lucas Sinclair, Will Byers a Max Mayfield a mladší bratr Nancy Wheeler.

Kdo nebyl na vzhůru nohama?

Ke konci sezóny 2, Pouze jedna hlavní postava nenavštívila vzhůru nohama (Počítám tunely pod Hawkinsem jako součást vzhůru nohama, pro účely této otázky). SZO? Je to Mike! Jonathan krátce byl na vzhůru nohama s Nancy.

Proč Demogorgon chce 11?

Příšera chce pomstu poté, co jedenáct zastavilo její šíření do našeho světa. V sezóně 2 bylo jasně ukázáno, že vzhůru nohama a jeho obyvatelé mají zášť proti vůli za útěk v sezóně 1.

Kdo je oblíbený fanoušek v Stranger Things?

Jim Hopper je jednou z nejoblíbenějších postav v Stranger Things. Nevrlý, ale milý náčelník policie v Hawkins vyhrál srdce fanoušků s jeho odvahou a soucitem, zejména ve vztahu s jedenácti. Před událostmi představení byl Hopper ženatý a měl dceru Sarah.

Kdo je 001 táta Stranger Things?

Brennerovy zkroucené experimenty s dětmi v Lab Hawkins Lab, a přitom jsme se dozvěděli, že mocní Henry Creel byl úplně první testovací předmět – pojmenovaný 001. Brennerovým konečným motivem bylo vytvořit více dětí, jako je 001, s telekinetickými a psychickými schopnostmi.

Kdo ovládá vzhůru nohama?

Jednoduchá odpověď je, že Vecna ​​ovládla mysl úlu vzhůru nohama. Tady je tedy vysvětlení, proč má vzhůru nohama mysl úlu a jak to Vecna ​​přišla ovládat. Sezóna 1 Stranger Things se cítila velmi izolovaná. Brána, Demogorgon a Willův únos všichni se cítili jako jedinečná anomálie.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)