Miluje Phineas Isabella?

Miluje Phineas Isabella?
Miluje Phineas Isabella?

Jakou epizodu se Phineas přiznává Isabelle?

"Phineas a Ferb: Léto patří vám!" je 54. epizoda 2. sezóny a je celkově 101. epizoda . Bylo vysíláno na Disney XD 2. srpna 2010 a Disney Channel 6. srpna 2010.

Má Isabella polibek Phineas?

Děj: Všichni víme ve filmu "Phineas a Ferb: přes druhou dimenzi" Isabella políbí Phineas na rtech těsně před vymazáním jejich mysli, ale tady je příběh toho, co se stalo, když se jejich mysl nevymazala.

Kdo se Isabella ožení?

Když se Phineas, Ferb, Isabella a Candace čas cestovali do budoucnosti, budoucí dcera Candace Amanda poznamenala, že Isabella vypadá jako "Teta Isabella". Isabella nadšená, uvědomila si, že se ožení Rodina Flynn-Fletcher za 20 let a zvolal Candace, že se musela oženit s Phineas.

Kdo je nejlepší přítel Candace?

Stacy Hirano
Stacy Hirano (vyjádřeno Kelly Hu) je nejlepší přítel Candace.

Kdo je Isabella’s True Love Encanto?

Mariano Guzmán
Kvůli jejímu vzhledu a síle vytvářet krásné rostliny je zasnoubena na místního muže, který je stejně dobře vypadající, Mariano Guzmán.

Proč dolores lhal Isabelle?

Možná, žárlí sama, občas Squeaky Dolores předstírala, že používá svůj dar k vyslechnutí Mariana, protože věděla, že rodina Madrigal věří všemu, co řekne. Takto, Dolores by se mohl pokusit rozbít Mariano a Isabellu, a podnikla své první kroky k vypuknutí své rodinné role.

Kdo je sestra Phineas?

Candace Flynn Candace Gertrude Flynn
Candace Flynn. Candace Gertrude Flynn (vyjádřená Ashley Tisdale) je charakterizována jako patnáctiletá biologická sestra Phineas a nevlastní sestra Ferb.

Jak dolores neslyšel Bruna?

Pro Dolores jsou jeho zvuky pravidelnou součástí každodenního života. Z Doloresovy linie "Krysy mluví ve stěnách," Je jasné, že se v průběhu let pravděpodobně přesvědčila, že Bruno neslyší – Jednoduše slyší krysy. Navíc se zdá, že Dolores dříve hovořil v Encanto.

Proč Dolores Squeak Encanto?

V rámci Encanto pak Dolores ‘ “kvičet” znamená, že Mluví o něčem potenciálně rozrušujícím nebo slyšet informace, které neměla vědět.

How do you say isabella dozadu?

0: 000: 35isabella – Jak to říct dozadu – YouTubeyoutube

Má Billie Eilish mít dvojče?

Billieho jediný sourozenec je její bratr, Finneas.

Je Billie Eilish Emo?

Billie Eilish odpověděla na otázku, která ji charakterizovala jako " emo druh smutně vypadající teenager" Na Academy Awards v neděli večer. Eilish a její bratr-Slash-Collaborator Finneas Baird O’Connell si vzali cenu Akademie za nejlepší originální píseň pro jejich téma James Bond v " Není čas zemřít ."

Proč Mirabelovy dveře zmizí?

Vidíme to, když Mirabelův mladší bratranec, Antonio, dostane moc mluvit se zvířaty a "větší zevnitř" místnost džungle. Když však měla Mirabel obřad, nedostala pokoj. Namísto, Její kouzelné dveře zmizely shora dolů, když se dotkla kliky.

Proč Dolores tleská prsty?

Dolores z "Encanto" Tleská s indexovými prsty Kvůli jejímu vylepšenému sluchu, A 44 dalších detailů filmu Genius Disney. Zkontrolujte prosím později.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comments (

)