Měla Sarah Hyland děti?

Měla Sarah Hyland děti?
Měla Sarah Hyland děti?

Co se stalo s Haleyho dítětem na moderní rodině?

Haley, Dylan a dvojčata Přesuňte se do známého domu. Nakonec se přestěhují do Mitch a Cam’s Staré domov a Haley vtipně děkuji Mitchu za to, že majiteli vložil dobré slovo.

Proč nebyla Sarah Hyland v moderní rodině?

Sarah Hyland si nepamatuje natáčení některých epizod „moderní rodiny“ před ní Transplantace ledvin. Její dysplazie ledvin byla ta vyčerpávající.

Má Haley dítě v moderní rodině?

Poppy Marshall je dcera Haley a Dylana. Poprvé je zmíněna v "Překročilo kuře po silnici?" Když se Haley dozví, že je těhotná po nehodě, která ji přivede do pohotovostní místnosti.

Proč je Haleyova tvář oteklá na moderní rodině?

Moderní rodinná herečka odhaluje, že byla hospitalizována v pondělí. I když není známo, pro co se konkrétně zachází, Hyland Battles Dysplazie ledvin a byla otevřena o boji s chronickou bolestí a nemocí po celý svůj život. Ve čtvrtek Hyland sdílela detailní fotografii své oteklé tváře.

Proč je Haley sotva v sezóně 9 moderní rodiny?

Odpověď? Spala pro ně. Na podcastu Quitters co-star Julie Bowen, se spoluhotvořením Chad Sanders, Hyland-který hrál Haley na komediální sérii 11 Sezónovou běh-podával svou druhou transplantaci ledvin a jak Její dysplazie ledvin způsobila, že zapomněla na natáčení epizod, protože byla tak unavená.

Vdává se Haley Andy?

Haleyova rodina dospěla k falešnému závěru, že Haley se oženila s Andym ve Vegas, protože je těhotná se svým dítětem. Ve skutečnosti Andy a Haley spojili Cronuts dohromady a Andy zveřejnil obrázek dvou z nich na Facebooku, který si užíval dezert a šťastně se usmíval na sebe.

Proč Haley vypadá v sezóně 8 jinak?

Jako malé dítě byla diagnostikována krása brunety Dysplazie ledvin A v roce 2012 obdržela od svého otce transplantaci ledvin. V současné době bere steroidní prednison, což připouští, že je “zachránit její život” ale může také způsobit, že vypadá oteklá.

Se Haley a Nathan rozvedli?

Navzdory mnoha překážkám, včetně Nathanových rodičů, třetích stran a jejich vždy konfliktních snů, Stále jsou šťastně manželé a udělali to skrz husté a tenké. Nathan a Haley jsou spřízněné duše a jsou jedním z nejsilnějších párů v televizní historii.

S kým Manny skončí v moderní rodině?

6 Sarah Fink Jak se ukázalo, byl to Luke, kdo flirtoval se Sarah, ale nebylo to podle volby. Luke připouští, že Sarah nikdy neměla rád Mannyho a byl ten, kdo ho pronásledoval. Nakonec si Luke vybere Mannyho nad Sarah.

Proč Haley na moderní rodině vypadá jinak?

Jako malé dítě byla bruneta krása diagnostikována s dysplázií ledvin A v roce 2012 obdržela od svého otce transplantaci ledvin. V současné době bere steroidní prednison, což připouští, že je “zachránit její život” ale může také způsobit, že vypadá oteklá.

S kým Andy skončí v moderní rodině?

2. vztah: Andy a Haley Trávit společně čas v domě Phil má na prodej v "Philův sexy, sexy dům". Později sdílejí vášnivý polibek, když Haley běží zpět do domu a skočí do Andyho náručí. Přestože je Haley svobodná, Andy je v té době stále zasnoubený s Beth.

Proč si Haley vybrala Dylana?

Haley měla řadu zájmů milostných zájmů pro moderní rodinu a vybrala si Dylana nad Arvinem a Andym, což dokazuje, jak moc ho milovala. Ale je Haley zamilovaný do Dylana? Dalo by se tvrdit, že si ho vybrala Protože je známý. Nemusela se snažit být někým, koho nebyla a mohla být sama sebou.

Proč byl Andy odepsán z moderní rodiny?

Od té doby se Haley a Andy rozpadli, protože Andy se musel vrátit zpět do Utahu, aby se věnoval své vysněné kariéře jako realitní agent. Haley řekla Andymu, že je prvním mužem, kterého kdy milovala ("Dvojklik").

Jakou nemoc má Sarah Hyland?

Sarah Hyland o ní mluvila Dysplazie ledvin a transplantační cesta dříve. Viděla tolik úspěchu, že si mnozí myslí, že to bylo snadné.

Podváděl Nathan na Haley?

Dokud Dan neukázal publikum, bylo to manipulováno a Renee to konečně připustila Nathan nebyl otcem jejího dítěte, ani nikdy nespali spolu.

Kdo zemře na jednom stromovém kopci?

Během série

Osoba Příčina smrti Epizoda smrti
Daunte Jones Autonehoda Některé rozdáváte (epizoda 4.09)
Quentinská pole Zastřelen Xavier Daniels Jeden miliontu milisekundy v neděli ráno (epizoda 6.02)
Carrie Zastřelil Dan Scott Vykopali jste svůj hrob, nyní v něm ležíte (epizoda 6.05)
Jimmy James Neznámý

Se rozvede Mitchell a Cam?

Moderní rodina Cam a Mitch se příští sezónu rozvedou, Herečka Julie Bowen odhalila sobotu v l.A.’s Paleyfest. "Máme velmi vzrušující otevření do sezóny 7," Škádlila.

Proč byla Claire tak pro Glorii tak zlý?

Gloria chtěla pomoci Ale Claire si stále strčila cestu a řekla jí, že má příliš mnoho žen, které pomáhají. Gloria se stejně ukázala, aby pomohla ozdobit a netřela Claire správným způsobem. Jejich interakce se změnily na žárlivý boj do konce noci.

Se Haley a Nathan rozvede?

Navzdory mnoha překážkám, včetně Nathanových rodičů, třetích stran a jejich vždy konfliktních snů, Stále jsou šťastně manželé a udělali to skrz husté a tenké. Nathan a Haley jsou spřízněné duše a jsou jedním z nejsilnějších párů v televizní historii.

Zůstanou Haley a Nathan vdaní?

Zamiloval se do nejlepšího přítele Lucase, Haley James; a na konci první sezóny se oženili. Navzdory různým problémům ve svém vztahu, Pár zůstává společně ženatý pro většinu pořadů, a měl syna, Jamieho, ve čtvrté sezóně a dceru, Lydia, v osmé sezóně.

Kdo Haley vidí v márnici?

Haley (Bethany Joy Galeotti) byla povolána k márnici, aby identifikovala tělo, o kterém se předpokládá, že je Nathan (James Lafferty) na únor. 29 epizoda One Tree Hill – ale ty slzy, které jsme viděli v náhledech!

Kdo zabije Dan Scott?

Dan Scott: Shot by Dimitri V sezóně 9, epizoda 10, “Danny Boy,” Dan zemřel v nemocnici ze své střelné rány.

Jaká je nejvhodnější epizoda v moderní rodině?

Chycen v akt (moderní rodina)

"Přistižen při činu"
Epizoda č. Sezóna 2 epizoda 13
Režie Michael Spiller
Napsáno Steven Levitan Jeffrey Richman
Výrobní kód 2arg13

V jaké epizodě moderní rodiny Alex ztratí panenství?

Virgin Territory (Modern Family)

"Panenské území"
Moderní rodinná epizoda
Epizoda č. Sezóna 3 Epizoda 16
Režie Jason Winer
Napsáno Elaine Ko

Změnili Dylana v moderní rodině?

Většinou jsem byl na kameře, když jsem měl Četné implantáty byly odstraněny a experimentovaly s méně neotevřenými změnami na mé tváři, jako injekční výplně a přenosy tuků. Nikdo z nich netrvá velmi dlouho nebo stojí za peníze."

Změnili Lily v moderní rodině?

‘Moderní rodina’ Nahrazuje Baby Lily novým dětským hercem, Aubrey Anderson-Emmons. Čtyřletý nahrazuje dvojčata Jaden a Ella Hiller, kteří se střídavě hráli na dvě sezóny.

Do Haley a Nathan mají druhé dítě?

V sezóně 4, zatímco jsou stále na střední škole, Haley a Nathan zjistí, že očekávají dítě, chlapce, že se rozhodnou pojmenovat: James Lucas (laskavě nazývaný: Jamie). V osmé sezóně Haley a Nathan přivítají své druhé dítě, dívku: Lydia Bob.

Podvádí Nathan na Haley?

Dokud Dan neukázal publikum, bylo to manipulováno a Renee to konečně připustila Nathan nebyl otcem jejího dítěte, ani nikdy nespali spolu.

Kdo musí Haley identifikovat?

Haley (Bethany Joy Galeotti) byla povolána k márnici, aby identifikovala tělo, o kterém se předpokládá, že je Nathan (James Lafferty) na únor. 29 epizoda One Tree Hill – ale ty slzy, které jsme viděli v náhledech!

Odpustí Nathan Dana?

Dan zachrání Nathana z únosců a zabíjí většinu z nich a je zastřelen Demetri, kterého pak Nathan zabil. Dan později zemřel v nemocnici a Keith ho navštívil, vzal ho na druhou stranu poté, co řekl Danovi, že ho miluje a to Odpustí mu.

Jakou epizodu se Phil a Claire rozvádějí?

"Přistižen při činu" je 13. epizoda druhé sezóny americké televizní komediální série, Modern Family a 37. celková epizoda série.

Jak Phil ví, Haley není panna?

Phil dostal do systému obrovský šok a bez pokročilého varování "Moderní rodina" (St., 9 str.m. Est na ABC), když se Alex omyl na svůj odkaz na "Haleyho averze." Alex si myslel, že řekl, "Haley je panna," způsobuje, že se nekontrolovatelně smích. Dokud to není, uvědomila si chybu a co právě odhalila.

Proč Haley neskončí s Andym?

V tom, co bylo jednou z nejsmutnějších scén v moderní rodinné sezóně 7, se Haley rozešla s Dylanem poté, co viděla Andyho ve filmech, protože Chtěla, co měl Andy. Věděla, že to s Dylanem nemá, a on jí řekl, že je unavený z toho, že je potažen kolem.

Kdo je nejvyšší placenou herec pro moderní rodinu?

„Moderní rodina“ někteří z nejlépe placených televizních herců v historii, Sofia Vergara, Ed O’Neill, Julie Bowen, Eric Stonestreet, Jesse Tyler Ferguson a Ty Burrell každý vydělal 500 000 $ za epizodu, podle zprávy odrůdy z roku 2019.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)