Proč byste neměli používat DocuSign?

Proč byste neměli používat DocuSign?
Proč byste neměli používat DocuSign?

Jaké jsou nevýhody dokumentu?

Největší nevýhodou DocuSign ve srovnání s jiným softwarem elektronického podpisu je to, že Proces vyžaduje ověření příjemce. Příjemce může ověřit svou identitu/její její identitu prostřednictvím kontroly telefonu nebo ID RSA. Obě stojí navíc. Software je trochu drahý ve srovnání s podobnými produkty na trhu.

Pokud byste použili DocuSign?

DocuSign je rychlý a spolehlivý způsob, jak elektronicky podepisovat dokumenty a dohody o prakticky jakémkoli zařízení téměř kdekoli na světě. Ať už podepíšete školní povolení nebo smlouvu na přestavbu vaší kuchyně, použití DocuSign je tak snadné, nikdy se nevrátíte na papír.

Proč je Adobe lepší než DocuSign?

Na rozdíl od levnějších plánů společnosti Adobe Sign, DocuSign nabízí většinu svých funkcí elektronického podpisu za nižší cenu. Například standardní plán DocuSign nabízí plně vyhovující esignaturu, některé integrace, základní pracovní postupy, opakovaně použitelné šablony, připomenutí a další.

Proč společnosti používají DocuSign?

Už žádné chyby papíru, faxu, přepravy a opětovného sledování. DocuSign spravuje všechny aspekty každé transakce z přípravy a odesílání dokumentů k jejich podpisu a spravování. S DocuSign můžete vidět výsledky v hodinách místo týdnů, ušetřit peníze a potěšit své zákazníky na cestě.

Kdo by použil docusign?

DocuSign je nejčastěji používán Společnosti s 50-200 zaměstnanci a příjmy 1M-10 milionů dolarů. Naše data pro použití dokumentu sahají až 6 let a 6 měsíců.

Byl docusign někdy napaden?

V nedávné kampani sledují vědci, Hackeři posílají e -mail, který se vydává za dokument z dokumentu.Čistá adresa, která se zdá být jménem správce. V tomto e -mailu útočníci požadují uživatelské zobrazení a podepsají dokument a nabízejí alternativní metodu podepsání.

Prodává DocuSign vaše informace?

Můžeme také sdílet vaše informace, pokud existují hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušení politik dokumentu nebo jiných dohod nebo k ochraně zákonných práv třetích stran, včetně našich zaměstnanců, uživatelů nebo veřejnosti.

Jaká společnost vlastní DocuSign?

Největší akcionář společnosti je Vanguard Group, Inc., s vlastnictvím 8.7%. Blackrock, Inc. je druhý největší akcionář, který vlastní 5.8% kmenových akcií a t. Rowe Price Group, Inc. drží asi 5.6% akcií společnosti.

Je docusign lídrem na trhu?

Podle Datanyze, DocuSign dominuje průmyslu s tržním podílem 60%. Pokud by společnost dokáže udržet 30% – nebo polovinu svého současného trhu – trhu s elignaturou ve výši 25 miliard USD, vygenerovala by roční příjmy ve výši 7 $ 7 $.5 miliard. To je o 256% vyšší než prodej generovaný ve fiskálním roce 2022.

Kdo je docusign ve vlastnictví?

Největší akcionář společnosti je Vanguard Group, Inc., s vlastnictvím 8.7%. Blackrock, Inc. je druhý největší akcionář, který vlastní 5.8% kmenových akcií a t. Rowe Price Group, Inc. drží asi 5.6% akcií společnosti.

Jaké velké společnosti používají DocuSign?

52 společností údajně používá DocuSign ve svých technických komínech, včetně LinkedIn, Accenture a eBay.

 • LinkedIn.
 • Accenture.
 • eBay.
 • Salesforce.
 • Yahoo!
 • EasyCrédito.
 • Box.
 • Péče.

Jaké jsou náklady na DocuSign?

Kolik stojí docusign? Plány docusign začínají na 10 $ měsíčně při zakoupení ročně a škálovat až do pokročilejších funkcí. Zákazníci mohou navíc ochutnat zkušenosti DocuSign s bezplatnou nabídkou, která zahrnuje 3 požadavky na podpis.

Je dnes DocuSign?

@Ndsu_it_alert DocuSign je v tuto chvíli dostupný a normálně funguje.

Může dokument získat přístup k mým dokumentům?

Pokud ano, přejděte na účet.DocuSign.com a přihlaste se s e -mailem a heslem. Na webové aplikaci DocuSign vyberte kartu Správa. Vaše dokumenty jsou zde uvedeny. Pokud ne, K dokumentu máte přístup otevřením dokumentu "Dokončeno" e-mailem.

Je docusign skutečným podpisem?

Ano. Při elektronickém podepsání dokumentů můžete použít svůj ručně psaný podpis nebo iniciály. Můžete také vytvořit podpis a iniciály v dokumentu pomocí stylusu nebo prstu na dotykové obrazovce.

Používají banky DocuSign?

Členové hlásili úspěch při používání DocuSign s bankami včetně Bank of America, JPMorgan Chase, Citi, Wells Fargo a Societe Generale. “Použili jsme to na mnoha místech,” řekl jeden člen.

Kdo je největším konkurentem DocuSign?

Nejlepší alternativy eSignature ESIGNATURE

 • Acrobat znamení.
 • SignNow.
 • GetAccept.
 • HelloSign.
 • Zoho znamení.
 • EMSIGNER.
 • OneSpan znamení.
 • Pandadoc.

Proč DocuSign není ziskový?

Boj s ziskovostí Jedním z důvodů, proč DocuSign ještě není ziskový na základě GAAP, je způsoben jeho kompenzace založená na akciích (SBC), což přidalo ve fiskálním prvním čtvrtletí nákladů a výdaje 111 milionů dolarů.

Je docusign zdarma k použití?

DocuSign nabízí bezplatný nástroj pro elektronické podpisy pro elektronické podepisovací dokumenty prakticky na jakémkoli zařízení. Do dokumentu přidejte elektronický podpis zdarma. Podepsat formuláře, smlouvy a dohody během několika minut pomocí počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Nahrajte dokument pro podepsání elektronickým podpisem.

Jak zkontroluji svůj stav dokumentu?

Kontrola stavu formuláře v dokumentu

 1. Přihlaste se do DocuSign.
 2. Přístup k obálce DocuSign kliknutím na “Spravovat” karta a výběr “Odesláno” box.
 3. Uvidíte seznam všech dokumentů, které jste dříve odeslali se základními informacemi o stavu dokumentu.

Co je nahrazení DocuSign?

Konkurenti a alternativy k ESIGNAture DocuSign

 • Acrobat znamení.
 • SignNow.
 • GetAccept.
 • HelloSign.
 • Zoho znamení.
 • EMSIGNER.
 • OneSpan znamení.
 • Pandadoc.

Kolik stojí docusign každý měsíc?

Kolik stojí docusign? Plány docusign začínají na 10 $ měsíčně Při každoročně zakoupení a škálování až do pokročilejších funkcí. Zákazníci mohou navíc ochutnat zkušenosti DocuSign s bezplatnou nabídkou, která zahrnuje 3 požadavky na podpis.

Je docusign doomed?

Podnikání DocuSign není odsouzeno, Jeho zpomalení růstu a nedostatku zisků na základě GAAP (obecně přijímaných účetních principů) je však riskantní akcie, které vlastní na tomto nepřátelském trhu pro růstové zásoby. Další tři červené vlajky, které jsem právě zmínil, z něj činí ještě méně atraktivní investici.

Má docusign v potížích?

Akcie DocuSign v pátek klesly. Společnost ve čtvrtek vykázala slabší než očekávané výdělky za svůj fiskální první čtvrtletí a poskytla zklamáním Billings pokyny pro fiskální 2023.

Jak legálně závazné je dokument?

Ano, Elektronické podpisy jsou platné ve všech u.S. státy a je uděleno stejné právní postavení jako ručně psané podpisy podle státních zákonů. V jiných průmyslových zemích mají elektronické podpisy stejnou váhu a právní efektivitu jako ručně psané podpisy a papírové dokumenty.

Ukradne docusign informace?

Sofistikovaná phishingová kampaň zaměřená na a “Major, veřejně obchodovaná společnost Integrovated Payments Solution Se sídlem v Severní Americe” Vědci uvedli, že využili dokument a kompromitovanou e -mailovou doménu třetích strach.

Jak DocuSign vydělává peníze?

DocuSign slouží mnoha průmyslovým odvětvím, včetně nemovitostí, finančních prostředků a zdravotní péče. Služby sahají od esignatury, generování dokumentů a správy životního cyklu DocuSign. DocuSign vydělává peníze prostřednictvím měsíční a roční předplatné placené jeho zákazníky.

Vidíte, jestli někdo otevřel dokument?

Ano, pokud jste odesílatelem nebo jste příjemcem, který již jednal a měl účet DocuSign, můžete vidět pracovní postup obálky v reálném čase. Pokud příjemce "Pohledy" obálku, kterou odesílatel je zaslán e -mailem oznámení o tom "Pohled" a historie obálky a tok odráží tyto informace.

Kdo je docusign největším konkurentem?

Nejlepší alternativy eSignature ESIGNATURE

 • Acrobat znamení.
 • SignNow.
 • GetAccept.
 • HelloSign.
 • Zoho znamení.
 • EMSIGNER.
 • OneSpan znamení.
 • Pandadoc.

Existuje konkurent DocuSign?

Srovnávací tabulka konkurentů DocuSign

Naše hodnocení Nástroje Naše hodnocení
1 HelloSign 5
2 Správný podpis 4.7
3 SignNow 5
4 Dochub 4.3

•7. srpna 2022

Má DocuSign budoucnost?

Ale DocuSign je v období přechodu a klade základy pro budoucí růst. DocuSign dodal o něco slabší než očekávané výdělky za své výsledky prvního čtvrtletí 2023 a ve čtvrtek zasílala své akcie až 24% v rozšířeném obchodování.

Jak můžete říct falešný e -mail DocuSign?

Mnoho falešných e -mailů začíná obecným pozdravem jako “Vážený zákazník DocuSign.” Pokud své jméno nevidíte v pozdravu, buďte podezřelí a neklikejte na žádné odkazy nebo přílohy. Mnoho falešných e -mailů se vás snaží oklamat hrozbou, že váš účet je ohrožen, pokud neposkytujete okamžité aktualizace.

Proč DocuSign ztrácí peníze?

DocuSign Inc. v pátek se padl Prognóza příjmů vyvolala obavy z jeho schopnosti udržovat růst, který zrychlil během pandemie Covid-19.

Proč DocuSign klesá?

Akcie DocuSign (Docu 0.23%) dnes pokračovalo v poklesu poté Společnost minulý týden oznámila horší než očekávané výsledky první čtvrtiny. Investoři pravděpodobně také reagovali na analytika snižujícího technologickou akcii a snižovali svůj cenový cíl. Cena akcií společnosti DocuSign klesla o 10.8% od 10:55 a.m. ET v pondělí.

Můžete se hacknout přes DocuSign?

Příběh se však stal vážnějším, jak to DocuSign nyní zjistil Hackerům se podařilo porušit své systémy a získat přístup k systému, který útočníkům umožnil odesílat e -maily zákazníkům DocuSign.

Bojuje DocuSign?

Se DocuSign vrátí zpět? Revidované odhady konsensu (neutrální) ukazují na pokračující zpomalení růstu příjmů prostřednictvím FQ2’24. Investoři by proto neměli očekávat, že obrat přijde brzy.

Co se stalo s DocuSign?

Akcie DocuSign v pátek klesly. Společnost ve čtvrtek vykázala slabší než očekávané výdělky za svůj fiskální první čtvrtletí a poskytla zklamáním Billings pokyny pro fiskální 2023.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)