Proč je Haleyova tvář oteklá na moderní rodině?

Proč je Haleyova tvář oteklá na moderní rodině?
Proč je Haleyova tvář oteklá na moderní rodině?

Co se stalo s Haleyho tváří v sezóně 8 moderní rodiny?

Protože vím, že moje tvář je oteklé z léků, které mi šetří život,” Řekla, že s odkazem na to, že je na prednisonu, kortikosteroid používaný k potlačení imunitního systému a snížení zánětu a otoku, podle Národních zdravotních ústavů.

Co si Haley na moderní rodině udělala na tváři?

V roce 2012 obdržela transplantaci ledvin a poté, co byla na Twitteru zahalena těla A "Puffier" vzhled, odhalil, že je na "život zachraňující" steroidy, které způsobily takový vedlejší účinek.

Jaká nemoc má Haley na moderní rodinu?

Hyland, který má chronický stav ledvin volal Dysplazie ledvin, měl dva transplantace ledvin. Před její první transplantací Hyland uvedla, že si nevzpomíná na natáčení epizody moderní rodiny, ve které "Haley požádala [Luke o peníze," vysvětlení, "Celá epizoda, kterou jsem spal."

Proč Haley vypadá v sezóně 9 jinak?

Jako malé dítě byla diagnostikována krása brunety Dysplazie ledvin A v roce 2012 obdržela od svého otce transplantaci ledvin. V současné době bere steroidní prednison, což připouští, že je “zachránit její život” ale může také způsobit, že vypadá oteklá.

Proč Haley vypadá jinak v moderní rodinné sezóně 8?

Herečka bojovala s celoživotní bitvou s dysplázií ledvin a v roce 2012 obdržela od svého otce transplantaci ledvin od svého otce. V lednu, Přeskočila ceny SAG kvůli zdravotním problémům.

Proč Alex z moderní rodiny přibíral tolik váhy?

Zima vysvětlila, že její přibývání na váze na střední škole byl způsoben antidepresiva, kterou užívala. “Získal jsem 30 liber (14 kg). Bylo to drsné chodit do školy. Bylo to drsné online,” ona řekla.

Nosí Claire v moderní rodině paruku?

“Kelly Kline mi dává vlasy Claire, která Někteří jsou falešní,” Přizná se a předvádí své blonďaté prodloužení. “Právě tam, podívejte se na tuto část – přikliká se, klipy ven. Je to falešné!” Pro více zákulisí moderní rodiny načíst kopii své šesté sezóny, která vychází na DVD v září.

Nahradili Lily na moderní rodinu?

„Moderní rodina“ nahrazuje Baby Lily novým dětským hercem, Aubrey Anderson-Emmons. Čtyřletý nahrazuje dvojčata Jaden a Ella Hiller, kteří se střídavě hráli na dvě sezóny.

Proč je Haley sotva v sezóně 11?

Na podcastu Quitters co-star Julie Bowen, se spoluhotvořením Chad Sanders, Hyland-který hrál Haley na komediální sérii 11 Sezónovou běh-podával svou druhou transplantaci ledvin a jak Její dysplazie ledvin způsobila, že zapomněla na natáčení epizod, protože byla tak unavená.

Proč je Lily tak nepříjemná v moderní rodině?

K jejich překvapení byla Lily tím, že měla bratra. Myslela si, že by bylo dobré mít ji na chvíli mít pozornost a nechat jejich rodinu expandovat. Lily je známá tím, že je soudným a zavrčeným, Bylo tedy překvapivé, že byla o novém doplňku tak zralá a na úrovni.

Kdo je nejoblíbenější postavou na moderní rodině?

1 Phil Dunphy Phil byl hands-down nejlepší postavou na pořadu a také nejoblíbenější. Byl praštěný a kýčovitý, řekl vtipům Lamest Dad, miloval magii, rozpačil své děti na každém kroku a Jayi neustále přiměl oči na výběr své dcery u manžela.

Kolik dostala Lily zaplaceno v moderní rodině?

Co je to? Aubrey pracovala v několika sezónách moderní rodiny televizních seriálů, ve které byla placena kolem 35 000 $. Od roku 2018 byl Aubreyův plat za epizodu 70 000 $.

Kterým dostal nejvíce za moderní rodinu?

Ed O’Neill O’Neill je patriarchem moderní rodiny obsazení jako Jay Pritchett, Gloria je mnohem starší manžel a Claire a Mitchellův otec. Variety uvedla, že O’Neill získal vyšší plat než zbytek moderní rodiny obsazení od sezóny 1 kvůli jeho rozpoznatelné kariéře.

Proč je Jay Pritchett Rich?

Jay je v současné době vlastníkem Pritchettových skříní & Žaluzie. Najal svou dceru Claire, aby pro něj pracoval ("První dny"). Z toho, že je majitelem skříňové společnosti, Zdá se, že mu to dalo spoustu peněz. Zdá se, že je nejbohatší osobou ve své rodině.

Jak je Sofia Vergara tak bohatá?

Díky Lukrativní nabídky a herecké výplaty, Sofia je často jednou z, pokud ne, nejlépe placené herečky na planetě. Její úspěch ve světě televize se přeložil do světa filmu a ona si zarezervovala mnoho významných rolí v hlavních filmech.

Kolik peněz dělá Lily z moderní rodiny?

Aubrey pracovala v několika sezónách moderní rodiny televizních seriálů, ve které byla placena kolem 35 000 $. Od roku 2018 byl Aubreyův plat za epizodu 70 000 $. Navzdory tomu také vydělává hezké peníze z různých propagací značky a reklam.

Kdo je nejbohatší postavou v moderní rodině?

S ohledem na nemovitosti, kariéru, závislé osoby a několik dalších faktorů jsou zde nejbohatší postavy v moderní rodině….Moderní rodina: Hlavní postavy, zasazené podle bohatství

  • 8 Manny Delgado.
  • 7 Haley Dunphy.
  • 6 Cameron Tucker.
  • 5 Phil Dunphy.
  • 4 Mitchell Pritchett.
  • 3 Alex Dunphy.
  • 2 Claire Dunphy.
  • 1 Jay & Gloria Pritchett.

Jak je Jay Pritchett Rich?

Jay je v současné době vlastníkem Pritchettových skříní & Žaluzie. Najal svou dceru Claire, aby pro něj pracoval ("První dny"). Z toho, že je majitelem skříňové společnosti, Zdá se, že mu to dalo spoustu peněz. Zdá se, že je nejbohatší osobou ve své rodině.

Kolik udělala Lily na moderní rodinu?

Aubrey pracovala v několika sezónách moderní rodiny televizních seriálů, ve které byla placena kolem 35 000 $. Od roku 2018 byl Aubreyův plat za epizodu 70 000 $.

Proč je Jay tak bohatý na moderní rodinu?

Jay je v současné době vlastníkem Pritchettových skříní & Žaluzie. Najal svou dceru Claire, aby pro něj pracoval ("První dny"). Z toho, že je majitelem skříňové společnosti, se zdá, že mu to dává spoustu peněz. Zdá se, že je nejbohatší osobou ve své rodině.

Kolik stojí Jay a Gloriaův dům?

Gloria & Dům Jay Pritchett podle Zillow.Com Gloria a Jayův dům v Brentwoodu v současné době stojí za to Více než 8 milionů dolarů. Tento rodinný dům o rozloze 6 359 čtverečních stop (590 metrů čtverečních) má 5 ložnic, 6 koupelen a bazén.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)