Proč má Isabella zamilovanost do Phineas?

Proč má Isabella zamilovanost do Phineas?
Proč má Isabella zamilovanost do Phineas?

Přiznává Isabella Phineas?

Isabella připouští Phineasovi, že se na něj zamilovala.

Will Phineas oženit se Isabellou?

"Isabella Garcia-Shapiro, vezmeš si mě?" Pak se zeptá. Isabella byla šokována, když ho slyšela, že se na to zeptal, jako by se to stalo. Její oči jiskřily, když přijímá. "Ano, Phineas Flynn, ano!

Jakou epizodu Phineas přiznává své pocity Isabelle?

"Phineas a Ferb: Léto patří vám!" je 54. epizoda 2. sezóny a je celkově 101. epizoda .

Co je Isabella’s Catchphrase?

Co děláš’?
Přiznala, že jediný důvod, proč říká, že její ochranná známka catchphrase ("Co děláš’?") je zachytit pozornost a lásku Phineas ("Isabella a chrám SAP", "Rollercoaster: The Musical!").

Políbí Phineas Isabella?

Když Ferb vstoupí do auta s Vanessou, navzájem se pozdraví polibkem. Phineas políbí Isabellu poté, co se oba konečně stali párem, A pak se znovu políbí poté, co souhlasili s tím, že to stálo za to čekat.

Kdo dělá Isabella jako v Encanto?

Isabela je půvabná a Mirabel ji popisuje jako "bez námahy perfektní". Kvůli jejímu vzhledu a síle vytvářet krásné rostliny je zasnoubena na místního muže, který je stejně dobře vypadající, Mariano Guzmán.

Kdo je Ferbova skutečná matka?

Linda Flynn-Fletcherferb Fletcher / matka
Ferbova rodná matka není nikdy odhalena, Série však ukazuje, že Ferb i jeho otec Lawrence pocházejí z Anglie. Lawrence se oženil s Ferbovou nevlastní matkou Lindou poté, co se s ní setkal na koncertu z 90. let s fiktivní kapelou Love Händel. Marsh zvažuje vysvětlení rodinného pozadí "není důležité pro životy dětí.

Byl ferb ztlumený?

Přestože je ticho, Ferb je polyglot, Být schopen mluvit lidskými, zvířecími a mimozemskými jazyky. Zdá se, že Ferb má také dobrý vhled, což je pravděpodobně hlavní charakterová vlastnost, kromě jeho ticha, odlišuje jeho charakter od Phineas.

Stará se o Candace?

Phineasův dojem Candace jako jeho starší sestry a nejstaršího dítěte v domácnosti, Phineas vždy vzhlédl na Candace. Navzdory svému nepodporovanému přístupu a posedlého chování Phineas pro něj nevykazuje žádné podráždění a spíše to považuje za vzrušení.

Proč je Candace posedlá busty?

Dan a Swampy uvedli, že Candace chce porazit Phineas a Ferb, protože “Nikdy se s tím nedostala” A to je pravda; Viděli jsme důkaz v “Candace se roztřídí” kde Stacy hodil párty tím, že pozval příliš mnoho lidí s Jeremym, kteří je smáli svou hudbou na pozadí.

Co je dar Abuelas v Encanto?

Abuela a Mirabel mají v podstatě stejný dárek: spojit všechny s láskou a podporou. To je ilustrováno scénami, jako je jejich srdce k srdci řekou, píseň "Všichni z vás" které Mirabel a Abuela vedou společně, a dokonce i malé detaily jako Mirabel a Casita je velmi blízké pouto.

Proč nemůže Candace chytit Phineas a Ferb?

Protože Perry po zmaření je plánu nastaven na zbavení vynálezů chlapců. Perry tedy v podstatě chrání bratry před chycením a před setkáním s Dr. Aby se nestali zlým.

Někdy se chytili Phineas a Ferb?

Epizoda následuje Phineas a Ferb konečně chytili matku Phineas (a Ferbův otec) a poslán na reformní školu, kde se drsný a krutý seržant pokouší zničit jejich představivost tím, že je posadil do reklamy o dobrých chlapcích, kteří je ovládali mysl.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)