Proč se musí dvojčata Gemini sloučit?

Proč se musí dvojčata Gemini spojit?
Proč se musí dvojčata Gemini spojit?

Musí se sloučit dvojčata Gemini?

Vše, co potřebujete vědět o sloučení. Sloučení je věc Gemini Coven. Gemini Coven je rodina čarodějnic, která je umožňuje jen dvojče je vést. Každá dvojice dvojčat narozených Coven se musí účastnit sloučení na jejich 22. narozeniny (nebo během příští hlavní nebeské události, kterou mohou použít k jejímu napájení).

Do Josie a Lizzie se musí sloučit?

Podle zavedených nadpřirozených pravidel vesmíru Vampire Diaries teoreticky, protože Lizzie zemřela a přerušila své spojení s Josie, Sloučení již není nutné.

Co se stane s dvojčaty Gemini?

Fanoušci Vampire Diaries by si měli pamatovat na tradici Gemini Covena s názvem The Merge. Dvojice dvojčat narozených v Coven je nucena podstoupit obřad sloučit ve věku 22 let. Ve sloučení, The "slabší" Twin zemře a silnější dvojče absorbuje jejich sílu a stává se novým vůdcem Coven.

Proč se Lizzie a Josie musí znovu spojit?

Vzhledem k tomu, že dvojčata jsou první v řadě pro vedení Coven, jsou povinni provádět sloučení, prostřednictvím kterého by se jejich vědomí a síla spojilo dohromady. Silnější dvojče přežívá kouzlo a je zmocněno jejich magií i kouzlem jejich dvojče.

Proč se Josie a Lizzie musí znovu spojit?

Vzhledem k tomu, že dvojčata jsou první v řadě pro vedení Coven, jsou povinni provádět sloučení, prostřednictvím kterého by se jejich vědomí a síla spojilo dohromady. Silnější dvojče přežívá kouzlo a je zmocněno jejich magií i kouzlem jejich dvojče.

Které dvojče získává sloučení v dědictví?

a Kai
Prostřednictvím mezery se Luke a Kai provedli sloučení, protože jim bylo biologicky 22 let a sdíleli krevní linii jako bratři, přestože nebyli ve skutečnosti navzájem dvojčata. Sloučení došlo bez ohledu na to, s Kai se objevuje jako vítěz.

Kdo je silnější dvojče Josie a Lizzie?

Zpočátku jsou jejich schopnosti stejně sladěny, ale pak Josie vyhraje, házení Lizzie přes místnost. Pokud je to příklad toho, co může přijít, může být Josie ten, kdo vyjde dopředu.

Co je zvláštní na dvojčatech Gemini?

Konstalace Blíženců se skládá ze dvou dvojčat: Castor a Pollux. Castor byl smrtelným synem krále Tyndaruse, zatímco Pollux byl nesmrtelným synem Zeuse. Castor i Pollux, které byly identické dvojčata, byly ve svém vzhledu a činech neoddělitelné. Castor byl skvělý jezdec a Pollux byl skvělý bojovník.

Je naděje silnější než Lizzie?

Lizzie dokázala zlomit otce pro otce, dokonce vzala naději a podařilo se jí uniknout s Aurorou, a žádná z těchto věcí by se neměla stát. Naděje je tak tribrid, takže Je silnější než oba.

Jak lze tribrid zničit?

Slabé stránky. Nesmrtelné tribridy lze zabít prostřednictvím dekapitace a extrakce srdce. Pokud je nesmrtelný tribrid vázán a zbaven jejich přírody vlkodlaka, pak mohou spálit na slunci amuletu na sluneční světlo.

Stává se naděje hybrid?

Je dcerou Niklause Mikaelsona a Hayley Marshall-Kenner, což z ní činí jediný tribrid v sérii. Hope Mikaelson je jediná postava, která je hybridní ze všech tří krevních linií: vlkodlak, čarodějnice a upír.

Co se stane s dvojčaty Gemini ve 22 letech?

Dlouhá povídka, dvojčata zjistila, že když se otočí 22, Budou se muset účastnit sloučení, což je v podstatě bojovou smrt pro čarodějnice. (Silnější čarodějnice absorbuje síly druhého.) Navíc, ve finále Legaces ‘Season 1, Lizzie a Josie našli Ascendant.

Jak je Lizzie hybrid?

Naděje "zabit" ji v poslední epizodě, ale neuvědomila si, že Lizzie měla Úmyslně polkl upíří krev předem. Lizzie se probudila v přechodu, čímž se stala hybridem upíra/čarodějnice, známá jako heretika.

Proč je Lizzyho naděje?

Ukazuje se, že Lizzie se stala otcem spojenou s nadějí Poté, co vypila krev, kterou naděje darovala soupravě první pomoci Salvatore School, Myslel si, že krev patřila náhodnému upírovi.

Je lizzie napůl upír?

Lizzie je jak upír, tak siphoner čarodějnice, Také známý jako heretika, což znamená, že může sifonová nekonečná magie a zároveň nosit kožené bundy.

Kdo zabíjí Hope Mikaelson?

Freya Mikaelson
Po zabití Freya Mikaelson A dokončení přechodu získala všechny schopnosti upíra, ale je popisována jako nový typ upíra, protože naděje je na rozdíl od každého jiného upíra, který kdy existoval (včetně její rodiny, od originálů), protože se nebyla proměněna v upír/hybrid , narodila se jeden.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)