Vidíte jako toph?

Vidíte jako toph?
Vidíte jako toph?

Může toph skutečně vidět?

Toph “vidí” snímáním vibrací Země nohama (a někdy i rukama) Ale její další smysly jsou také rozvinuté akutně. Být slepý, Toph se naučil nikdy spoléhat na jeden smysl a její slyšení je stejně jako její seismický smysl.

Může toph snižovat skály ve vzduchu?

Nemůže cítit jiné materiály ve vzduchu, pouze Země.

Může toph vidět na ledě?

Závěrem, Toph nelze logicky vidět na ledě, Nebo alespoň pokud došlo k epizodě, kde Sokka a Katara z jakéhokoli důvodu, rozhodnou se jít domů, pak na tom ledu nevidí. .

Co by se stalo, kdyby nebyl Toph slepý?

Také, pokud nebyla slepá, Její rodiče na ni možná nebyli tak chránící a možná měla nějakou více svobody. Velká část toho, proč odešla s týmem Avatar, byla proto, že nenáviděla, že je neustále sledována a uvízla doma.

Je toph dívka?

Po několika dlouhých diskusích Konietzko přestal bojovat proti této myšlence a zahřál se na ni Toph byl vyroben ženou a představen do série, stát se jednou z oblíbených postav Konietzko.

Jaké je nejsilnější ohýbání v Avataru?

Avatar: Typy ohýbání posledních airbender, které se umístily nejméně nejsilnějším

 1. 1 EnergyBending. Aang a Korra jsou jediné ohýbání, které mají tuto schopnost, a je to zjevně čirá a neuvěřitelná odpovědnost.
 2. 2 Bloodbodbandování.
 3. 3 spalování.
 4. 4 LightningBending.
 5. 5 FireBending.
 6. 6 Lavabeding.
 7. 7 EarthBending.
 8. 8 Vodohodnosti.

Mohou airbenders ohýbat zvuk?

Byl vyvinut Avatar Aang. Aang zůstává jediným známým jednotlivcem schopným zvukovým obeláním, Protože je jediný známý airbender. Aang si uvědomuje, že zvuk může projít cokoli, ale většinou cestuje vzduchem.

Může Korra dát ne ohýbání ohýbání?

Aang a Korra nejsou želvy lví. Liové želvy jsou jediné bytosti, u nichž bylo prokázáno, že poskytují ohybové schopnosti nehlášeným.

Může toph ohýbat bláto?

Voda i Země mohou ohýbat bláto, je tu boj (zapomenu, která epizoda je), kde jsou Katara a Toph ohýbající bláto. Správně, v útěku by oba mohli ohýbat bláto. A šel jsem přes palubu s "FireBending" rostliny. Stále jsem však přemýšlel, jestli by se rostliny mohly pohybovat kolem Země.

Zuko se někdy uzdraví?

Zuko je jednou z hlavních avatarských postav, které se vrátí do legendy Korra. Objeví se po celou sezónu 3 a pomáhá v Korrově boji proti Red Lotus. Jeho jizva je stále viditelná, což dokazuje jeho závažnost i skutečnost za 70 let to nebylo uzdraveno Od závěru Avatara: Poslední airbender.

Zoko přesměroval Azula Lightning?

Když Azula zastřelila Lightning směrem k Katara, Zuko zablokoval cestu Lightning, aby chránil Kataru. Podařilo se mu přesměrovat většinu energie blesku, i když někteří zůstali v těle uvězněni.

Mohou 2 ne ohýbače mít ohýbací dítě?

Pokud rodiče mají různé typy ohybových schopností, může jejich dítě zdědit jeden nebo druhý, nebo ani jeden, ale ne obojí (pouze avatar může ohýbat více než jeden prvek). Mít dva rodiče, kteří jsou oba ohýbači, dokonce i mistři svého umění, není zárukou, že jejich děti budou ohýbají.

Používá Katara někdy otíhání krve?

Obracení krve. Katara zná další techniku ​​omylů na vodu známou jako "Obracení krve". Poprvé použila tuto techniku ​​v osmé epizodě knihy Three. Tato schopnost spočívá v manipulaci s vodou uvnitř těla stvoření a ponechává cíl neschopný pohybovat se nebo odolat žádným způsobem.

Kdo je nejslabší ohýbač v Avataru?

Je čas zjistit to s 15 nejsilnějšími (a 10 nejslabšími) ohýbami v avatarském vesmíru, oficiálně zařazeno.

 • 13 Nejsilnější: Ozai.
 • 12 nejslabší: trojitá hrozeb.
 • 11 nejsilnější: toph.
 • 10 nejslabší: bummi.
 • 9 nejsilnější: Zaheer.
 • 8 Nejsilnější: Katara.
 • 7 nejslabší: yon rha.
 • 6 nejsilnější: Azula.

Může Korra odebrat ohýbání?

Očividně Může odebrat ohýbání, protože je avatar, Řekla to jen proto, že Dow byl jedním z nových zakladatelů airbenders po harmonské konvergenci. Nemůže odebrat jeho ohýbání, když každý chce svět s více airbendery.

Proč Katara neuzdravovala Zukoovu jizvu?

Katara možná nebyla schopna uzdravit Zukoovu jizvu Nikdy předtím nepoužila duchovní vodu, A existuje šance, že by to nevyhovovalo letou jizvu jako Zuko. Navzdory Katarově zdatnosti jako vodní onemocnění je možné, že Zukoova jizva je mimo její sílu i sílu duchovní vody.

Jaké je místo na Aangově zádech?

13 Aang má na svém těle naštěstí dvě jizvy, Aang se z této rány dokázal zotavit a znovu získat svou sílu. Tento útok však na Aangově těle zanechal trvalou značku – Lightning zanechal jednu jizvu na zádech, kde vstoupil, a další na podrážce levé nohy, kde opustil jeho tělo.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Comments (

)